Lesbisk

Badekaret del 1
5 (1)

Jane og jeg hadde vært venninner så lenge jeg kunne huske, og nå satt hun her hos meg på en onsdagskveld og drakk vin. Som vanlig snakket vi løst og fast om alt og ingenting. Vi hadde fri dagen etter, så vi koste oss skikkelig. Plutselig utbrøt Jane med en begeistring i stemmen, som om hun hadde løst alle verdens problemer. «Hva om vi tok oss en helg på hotell, uten mann og barn? Bare oss to. Hva sier du til det?» Jeg bet på alle krokene og ble i likhet med Jane i fyr og flamme.

Jo dypere vi kom i flasken, jo høyere ble kravene til både størrelse og innhold på rommene. Men vi måtte pent jekke oss ned noen etasjer da vi fikk servert prisen på all den luksusen vi hadde sett for oss. Det viste seg at vi hadde satt oss noen hårete mål, som vil si ca. 80 000 til 90 000 kr per natt. Ja, selv om størrelsen i noen tilfeller teller, så måtte vi i dette tilfellet ta til takke med noe mindre. Etter mye styr med å legge til rette forholdet hjemme, med behovet for klær og mat etc., så fikk jeg omsider startet med å tenke på meg selv med tanke på å pakke.

Da den store dagen omsider stod på trappen, stod jeg med to store fulle kofferter og et dunkende hjerte og så etter henne. Jeg gledet meg bare så utrolig til denne helgen, så da hun omsider kom, var det nesten som å få en utløsning. Koffertene jeg hadde pakket var så tunge at jeg måtte ha hjelp til å få dem inn i bilen. Da det var gjort, var det bare å rette nesen mot en jentehelg som vi sent ville komme til å huske. Vi hadde med oss nok vin til å sprenge enhver kvote, så tørste skulle vi i alle fall ikke bli.

Etter drøye to timers kjøring var vi endelig fremme ved hotellet. Da vi omsider hadde klart å løfte koffertene ut av bilen, så gjenstod bare sjarmør-etten, nemlig innsjekking og innlosjering på rommet. Det første vi gjorde var å fiske frem sminkesakene og skjenke oss et glass med vin, før vi gjorde oss klare til å ta en dusj. Til vår store overraskelse hadde vi fått et svært bad, med et stort badekar midt i rommet, som en innbydende øy. Vi ble enige om å bade sammen, for da kunne vi snakke sammen over ett glass eller to av den medbrakte vinen. Resten av vinen fylte vi opp i kjøleskapet.

Det tok ikke lange tiden før vi satt i badekaret med hvert vårt glass i hånden. Nå fikk jeg anledning til å se Jane naken, noe jeg faktisk hadde tenkt på flere ganger. Ja, nå satt hun her med meg i badekaret i Evas drakt. Hun var søt, slank, smal over midjen med gode kvinnehofter. Brystene hennes var faste, men ikke hengte. Busken var pent trimmet med en stripe og fitte… pling sa det i glasset. «Skål og en krone for tankene dine,» sa Jane! Jeg kjente at jeg rødmet.

«Snu deg,» sa hun, «så skal jeg vaske deg på ryggen.» Det så jeg gjorde, og kjente de myke kvinnehendene som strøk meg lett over ryggen og nedover mot rumpen. Plutselig trakk hun meg bakover, slik at jeg lå med overkroppen på brystkassen hennes. Slik jeg lå nå, kunne jeg kjenne brystvortene hennes mot ryggen min. De myke fingrene fortsatte å stryke meg over skuldrene, før jeg kjente hendene hennes gli sakte nedover på utsiden av brystkassen, hele veien ned til hoften. På veien opp igjen la hun hendene på utsiden av brystene mine og presset dem lett sammen. Jeg svarte med et sukk, for behandlingen hadde gjort brystene og knoppene sensitive, og jeg kjente hvordan brystvortene stivnet mellom fingrene hennes. Leppene og pusten hennes mot nakken og halsen indikerte at hun ikke var helt upåvirket heller, noe som gjorde brystvortene mine enda stivere. Jeg hørte meg selv stønne og jeg kjente ilinger av velvære i hele kroppen. Fitten pumpet som et hjerte mellom beina. Dunkingen fortsatte å øke etter hvert som hendene hennes arbeidet seg nedover fra brystene til magen og navlen.

Pusten hennes mot nakken og halsen min fortalte meg at hun også var kåt. Den økte pusterytmen var ikke til å ta feil av. I det hun flyttet fingrene ned til lysken og de ytre kjønnsleppene, kysset og slikket hun meg nedetter ryggen. Ååhh, dette var utrolig deilig, og jeg kjente allerede nå at noe var i ferd med å bygge seg opp. Sammentrekningene i fitten og klitten økte på. Etter hvert som hun nå begynte å massere meg i lysken, fitten og klitten, så svevde jeg allerede på en rosa sky. Noe sånt hadde jeg aldri opplevd med en mann.

Rett før det gikk for meg, snudde jeg meg rundt og ble her møtt av to ømme, myke lepper, kåte øyne og en hissig tunge. Nå kysset jeg Jane som om jeg ikke skulle ha gjort noe annet i hele mitt liv, men sånn var det ikke. «Det må være en første gang for alt,» tenkte jeg da jeg kysset og slikket Jane nedover halsen til brystene. Uten å mukke tok jeg tak i brystene hennes og tok de deilige brystvortene i munnen. Her sugde, bet og trakk jeg brystvortene. Jeg kjente en myk hånd på hodet mitt, som en mor som leder barnet sitt til brystvorten.

Jeg lå så en hånd på en annen kvinnes fitte og fikk for første gang kjenne hvordan en våt fitte som ikke var min kjentes ut. Jeg førte nå en finger fra klitten via spalten, til jeg kjente at den sank inn i det våte hullet. Jane rykket til i det fingeren traff punktene. «Sett deg opp på kanten,» befalte jeg. Hun gjorde som hun fikk beskjed om. Nå krøp jeg mellom bena hennes og hadde nå min beste venninnes fitte bare centimeter fra ansiktet mitt. Jeg skottet opp på Jane. Hun satt og så meg inn i øynene. «Slikk meg,» sa hun med en kåt og hes stemme. Hun lukket øynene og tok på ny hånden på hodet mitt og skjøv meg bort til fitten. Jeg stakk ut tungen og fikk gleden av å få slikke min bestevenninnes fitte som debutant. Jeg gjorde så godt jeg kunne, og det så og hørtes ut som om at det virket. «ÅÅHHHHH ja, slikk meg, slikk meg,» gjentok hun seg selv.

Det tok ikke lange stunden før jeg registrerte at bekkenbunnen begynte å trekke seg sammen og brystvortene mellom fingrene mine ble knallharde. Pusten økte også betraktelig. Nå fikk hun problemer med å sitte stille. Bena gikk nå ut og inn som to saloon-dører, og bekkenet gikk frem og tilbake. Tærne krøllet seg idet hun kom som en vulkan i munnen min. Etter dette sank hun ned i badekaret og tok seg en sipp av vinglasset. Hun var svett og anpusten etter økten, men smilte storfornøyd til meg. «Det er ikke første gangen du slikker fitte,» kommenterte hun. Dette tok jeg som et kompliment.

Etter noen sipper til av vinen geleidet hun meg opp på badekarkanten og spredte bena mine så mye hun klarte, før hun la seg i mellom. Jeg var så spent på hvordan det ville kjennes ut med en kvinnetunge, sammenlignet med min manns tunge. Jane hadde ikke før stukket tungen frem og inn i det aller helligste, før jeg holdt på å ramle på ryggen. DETTE var andre boller. I det hun stakk en finger inn i fitta mi og en som sirkulerte rundt stjernen, pustet jeg som om jeg hadde løpt ett tusen meter på ett minutt. Jeg måtte holde hånden foran munnen i det jeg orgasmet på en måte jeg aldri før hadde kjent maken til. Klitten kjentes ut som om den skulle poppe ut av spalten når som helst. Fitten var så våt at det rant fittesafter ut av den. Noe sånt hadde jeg aldri tidligere kjent.

Av ren takknemlighet kysset og slikket jeg henne fra pannen til tærne, men med en god pause på den deilige øyen i midten.

Beslektede artikkler

Back to top button