
Deilig helg på fjellet del 13.2 (9)
Det var blitt helg, og Ida og jeg skulle besøke Henrik på hytta hans på fjellet. Vi skulle være der hele helga, og Henrik hadde lovet oss en overraskelse. Jeg hadde lagt merke til at Ida hadde pakket med seg både turtøy og fintøy, og flere sexy undertøysett hun visste at både jeg og Henrik likte godt. Ida strålte da vi kjørte av gårde, og hun gledet seg stort til å være sammen med Henrik en hel helg.
«Det er vel greit for deg at jeg ligger på rommet til Henrik, vel?» sa Ida med et lurt blikk. «Klart det, men lurer på hva overraskelsen er for noe. Du er kåt allerede du?» «Mmmm, ja, er ikke fritt. Gleder meg til å bli pult av Henrik, han er så deilig,» svarte hun.
Vi parkerte foran hytta som så både stor og flott ut. Henrik møtte oss ved døra og ønsket oss velkommen med et stort smil. «Så flott du er, Ida, dette har jeg virkelig gledet meg til,» sa Henrik og ga henne et dypt kyss. Ida lot seg smelte sammen med Henrik i omfavnelsen. «Hei, Kristian, så fint at du også er med. Tror vi skal få kost oss sammen her,» sa Henrik og ga meg en bamseklem.
«Ta med dere bagasjen, så viser jeg dere rommene dere skal sove på.» Hytta var stor og moderne, og vi gikk inn i gangen der soverommene var. «Her er mitt soverom, som dere ser er det god plass her,» gliste Henrik. «Her vil jeg også sove,» sa Ida, og blunket til meg. Jeg bare nikket til svar. «Så flott da, akkurat det jeg håpet på. Da kan jo du ta gjesterommet over gangen her, så er vi i nærheten av hverandre,» sa Henrik.
Gjesterommet var nesten like stort med en bred dobbeltseng. Og på den ene siden av senga sto det allerede en koffert. «Er det noen andre som bruker dette rommet eller?» spurte jeg. «He he, vent og se,» svarte Henrik og så lurt på Ida. Plutselig hørte vi at noen gikk i ytterdøra, og vi snudde oss alle tre. Inn kom en lyshåret dame i treningstight og topp og var tydeligvis tilbake fra en treningstur.
«Hei, jeg heter Helene,» sa hun og hilste på oss begge. Hun så litt ekstra på meg og ga meg en kjapp klem. «Må bare ta meg en dusj og stelle meg før middag,» sa hun og gikk raskt mot badet. Jeg så etter henne og la merke til den stramme rumpa som ble fremhevet i den trange tightsen og den svette treningstoppen som klistret seg til overkroppen. «Nå ble dere overrasket! Dette er eksen min som jeg inviterte for helgen. Håper det er greit, Kristian?» sa Henrik med et lurt smil. Jeg kunne se på Ida at hun var overrasket, men tok tak i Henrik igjen og ga ham et kyss.
Henrik hadde laget deilig middag til oss, og Ida ble med ham inn på kjøkkenet for å hjelpe til. Jeg satte meg i sofaen med et glass vin, og jeg kunne høre fnising fra kjøkkenet. Det var tydelig at Ida og Henrik var oppslukt av hverandre, og da jeg gikk inn for å spørre om de trengte hjelp, sto Henrik bak Ida og masserte henne på brystene mens hun gned rumpa mot skrittet hans. «Neida, vi klarer oss,» sa Henrik litt stresset.
Jeg gikk inn i stua igjen, og Helene kom nystelt fra badet. Wow, for et syn! Hun kom mot meg i en trang og kort, sort kjole som ikke skjulte mer enn den måtte. Sorte strømper og høyhælte sko, flott på håret og sminket med knallrød lebestift, utrolig deilig. «Oj, så sexy du er,» brøt jeg ut og gikk mot henne. «Takk, kjekken, vi må bli bedre kjent,» sa Helene og ga meg et kyss på kinnet.
Jeg skjenket i et glass vin til henne også, vi satte oss i sofaen og pratet om løst og fast, og snart kom de andre ut med maten. Henrik og Ida satt på den ene siden, jeg og Helene på den andre siden. Maten smakte godt, og med god drikke til gikk praten godt. «Så dere har vært et par tidligere?» spurte jeg Helene. «Ja, vi var samboere i noen år, vi hadde det fint sammen, men Henrik var notorisk utro, så det ble slutt etter hvert. Men vi hadde deilig sex,» sa hun lurt. «Det tror jeg gjerne, å ha sex med Henrik er deilig,» sa Ida mens hun strøk ham lett på ryggen.
Plutselig kjente jeg hånda til Helene på låret mitt, og hun strøk meg lett mens hun så lurt på meg. Jeg la hånda på det strømpekledde låret hennes, og hun lot hånda si beføle den etter hvert store bulen jeg hadde fått i buksa. Jeg ble dristigere og lot hånda mi søke under den korte kjolen. Over strømpene var det bar hud, og jeg kunne kjenne at hun hadde strømpeholdere på. «Mmm, så deilig,» visket hun hesst inn i øret mitt. På den andre siden av bordet så jeg at Ida var oppslukt av Henrik, så de holdt nok på med det samme. Jeg var kåt av denne situasjonen, og gledet meg til fortsettelsen.
Jeg og Helene tilbød oss å rydde av bordet, og Ida og Henrik satte seg i sofaen. Inne på kjøkkenet kom Helene mot meg, og hun kysset meg dypt. «Jeg er veldig kåt, og har sykt lyst på deg. Håper du vil ligge på rommet mitt i natt? Kona di har mer enn nok med Henrik virker det som.» Vi kikket inn i stua, og der satt de oppslutt av hverandre. De kysset og strøk på hverandre, og Ida hadde allerede tatt ut den stive pikken til Henrik. Hun gapte over den og begynte å suge.
Helene tok hånda mi og leide meg ut i stua til de andre, satte meg ned i den andre enden av sofaen, åpnet smekken min og tok ut den stive pikken min. «Åhhh, så deilig pikk du har,» sa hun og begynte å suge meg. Dette var sykt deilig. Jeg ble sugd av en deilig dame, mens kona mi sugde elskeren sin i den andre enden. Ida så forskrekket opp, gjorde kyssemunn til meg og sa: «Kos deg, kjære,» mens hun fortsatte å suge Henrik.
«Her ble det veldig hett,» sa Ida og gikk et par steg tilbake. Hun strippet av seg klærne, og stod igjen i en sexy body som ikke skjulte noen ting. «Wow,» sa vi i kor. Helene kunne ikke være dårligere. Med forførende bevegelser tok hun langsomt av seg kjolen mens hun så på meg med sløret blikk. Hun hadde på seg et sort antrekk med en sexy blonde-bh, strømper, strømpeholdere og en minimal stringtruse. Og i de høyhælte skoene var hun råsexy. Hun vrikket litt på seg og lot oss nyte synet. Her stod to deilige damer og viste seg fram, vinket oss begge opp. Jeg dro Helene inn til meg, og vi omfavnet hverandre med et deilig kyss. I øyekroken så jeg Ida gjøre det samme, og det var en merkelig, men deilig situasjon.
«Kom, vi går inn på rommet ditt,» sa Ida til Henrik. De leide hverandre inn til soverommet, og Helene tok meg med inn på sitt rom. Vi lot dørene stå åpne, slik at det var mulig å høre hverandre.
Helene la seg på senga og klappet på madrassen. «Kom da, Kristian!» Jeg kledde kjapt av meg og la meg naken på senga ved siden av henne. Jeg var dødskåt, og pikken min var både hard og stiv. Hun startet med å stryke meg på brystet og armene samtidig som hun kysset meg. Jeg kneppet opp bh-en hennes og masserte de deilige brystene hennes. Hun sukket, og pusten hennes gikk fortere, det var tydelig at hun likte dette. Jeg tok den ene brystvorten i munnen og sugde, og det gikk skjelvinger gjennom henne.
Fra naborommet hørte vi de andre, og vi hørte Ida stønne: «Knull meg, Henrik! Knull meg med den deilige kuken din!» «Tror det er noen som koser seg,» flirte Helene. Jeg la meg mellom bena hennes og dro av henne stringtrusa. Hun var deilig glattbarbert, og fitta hennes var innbydende. Jeg slikket henne litt forsiktig, hun smakte kåt og deilig kvinne, og dette var noe hun tydeligvis likte. «Åh ja, så nydelig,» sa Helene, og jeg slikket henne mer og vekslet mellom å slikke klitten og bore tunga inn i fitta hennes. «Åhhh, herrregud så deilig, fortsett, jeg kommer snart,» nesten ropte hun. «Jaaa, jeg kommer,» stønnet hun, og det gikk en skjelving gjennom hele kroppen hennes.
Litt utmattet lå Helene og pustet ut. Snart beveget hun seg ned mot pikken min og slikket pikkhodet ertende. Hun tok etter hvert pikken min grådig inn i munnen og begynte å suke meg, det var utrolig opphissende å se en annen kvinne suge kuken min mens min kone knullet i naborommet med både stønn og rop. «Knull meg,» ba Helene meg mens hun stilte seg på alle fire med baken i været. Utrolig opphissende å se henne fortsatt med strømper og strømpeholderne på mens hun bød seg fram med sin deilige rumpe og fitte.
Jeg stilte meg bak henne og kjørte den stive pikken min i den plaskvåte fitta hennes. «Åhh ja, knull meg, knull meg med den deilige kuken din,» nesten ropte hun. Jeg jagde kuken inn og ut, og vi kom inn i en herlig rytme. Hun var våt og trang, og jeg strøk henne over kroppen samtidig som jeg knullet henne. «Hardere, ta meg hardere,» nesten skrek hun. Det deilige synet foran meg, settingen med fremmed fitte og stønnene fra Ida i naborommet ble for mye for meg, og jeg kom med et brøl og sprutet henne full. Hun var også på bristepunktet, og før jeg hadde tømt meg ferdig i henne, kom hun i en ny orgasme.
Vi ble liggende svette og utslitt ved siden av hverandre, småkysset og strøk på hverandre. «Dette var utrolig deilig, Kristian. Dette trengte jeg nå. Gleder meg til fortsettelsen,» sa Helene og ga meg et dypt kyss. I døråpningen stod Ida naken ved siden av Henrik og smilte. «Kost deg, kjære? Det var deilig å både høre dere og se dere! Vi gleder oss også til fortsettelsen, ikke sant, Henrik?»