
Hennes første elsker0 (0)
Jeg har lenge levd i et forhold der jeg er underdanig. Hun bestemmer alt innen sex og gjør som hun vil. Nå er denne tiden derimot forbi, men du verden som jeg lengter….
Sann episode:
Det er helg, og vi sitter og småprater, og jeg koser med henne. Vi kjenner begge at det er «noe på gang». Hun smiler sitt fantastiske smil og lar meg beføle hennes fantastiske kropp. I går, fredag, barberte jeg hennes fitte, legger og armhuler slik som alle helger begynner. Hun er glattbarbert og klar for hva hun måtte ønske. Hun har på et kort skjørt og en vid kort bluse. Jeg har joggebukse og t-skjorte.
Vi kysser hverandre ømt, jeg koser og kysser Hennes bryster og Hun stryker meg forsiktig over kukken til den reiser seg. Jeg har ikke fått tillatelse til å få orgasme på flere uker så jeg er veldig klar for litt kos. Hun er sjefen i vårt forhold og Hun bestemmer mitt sexliv. Når, om og hvordan jeg får komme. Hun gjør som Hun vil og har akkurat nå en elsker som igjen gjør at det er Hun og elskeren det skal fokuseres på og ikke meg. Jeg lar hendene vandre over kroppen Hennes og når jeg kjenner på henne «der nede» er Hun god og våt. Brystene knopper seg av berøringene mine og allt tilsier at Hun tenner på hva vi gjør.
Jeg håper at dette går bra og at jeg endelig kan få utslipp på mine følelser og kåtskap som nå er i meg. Hun kjenner meg og runker meg hardere, legg deg ned sier Hun. Jeg legger meg på gulvet inntil sofaen der hun sitter og Hun runker meg enda hardere og jeg kjenner det bygger seg opp. Når Hun har elsker vet jeg bedre enn å spørre om å få ligge med Henne, men håper jo på et nummer. Har du det bra, sier Hun. Jeg nikker og jukker i mot den nå ganske harde runkingen jeg får og som Hun vet jeg elsker. Jeg er ganske nær og ber om tillatelse til å komme, Hun smiler sitt nyydelige smil til meg venter litt mens Hun runker meg hardt før Hun stopper å runke meg og jeg «kommer til meg selv» ganske fort.
Du får vente litt, kvelden er jo fortsatt ung sier Hun. Hent litt vin til meg i stedet du. Du kan ta deg litt Pepsi og sette det der. Hun peker på gulvet ved sin side. Vel tilbake med vin og drikke til meg, setter jeg meg på «min» plass. Hun ser på meg med sitt nydelige hemmelig smil og ber meg runke forsiktig og bare holde meg nær å komme, Vær kåt sier Hun. Jeg gjør som Hun sier og snart er jeg i min kåte verden som Hun kjenner så godt og hun vet at jeg da er svært medgjørlig og ydmyk. Fortell meg det du vet jeg liker hvisker Hun mens hun nipper til vinen sin og sakte tar på seg selv.
Du, min elskede, er allt for meg, du er fantastisk, du er generøs og god mot meg. Jeg kunne ikke finne noen bedre enn deg å dele livet med. Jeg runker og er nær å komme, Hun onanerer forsikt og jeg ser Hun er kåt. Du har verdens nydeligste kropp, flotte bryster og en fitte som er utrolig. Når jeg får lov til å ligge med deg og jeg kjennner pikken gli
Hun legger seg på sofaen og sier. La den gli sakte, sakte inn helt til bunns. Ikke kom. Jeg skjelver av spenning og glede. Jeg legger meg oppå Henne og forsiktig lar jeg pikken gli inn. Det er himmelsk, en følelse så fantastisk at jeg må konsentrere meg for ikke å komme med en gang. Hold den der, helt inne og fortell meg hva du syntes sier Hun.
Jeg stammer, skjelver i stemmen og forteller det jeg, mitt ynkelige vesen, føler og vet Hun ønsker å høre. Nå er jeg i himmelen og egentlig burde alle få nyte den våte fitta di. Jeg er stolt av Deg og takker deg av hele mitt hjerte over at du er den Du er og at Du følger dine lyster og har sex akkurat slik Du vil. Tusen takk for at du vil ha meg.
Jeg ser Hun er glad og nyter hva som skjer. Vær der inne, men ikke beveg deg sier Hun og fortsetter. Dette er nok siste gang på veldig lenge du får kjenne fitte, så nyt disse sekundene sier Hun. Jeg kjenner det rykker litt i meg og jeg blir kåtere av det Hun sier. Hun fortsetter,- Arne, elskeren, vil ikke at jeg skal være utro fra og med i kveld, så derfor er nok denne kroppen noe du ikke får glede av så lenge jeg er med Arne. Jeg skal spørre om du kan få lov til å kysse meg på brystene hvis du får runke for meg, men Arne bestemmer. Du skjønner dette, ditt lille krek, og aksepterer vel at jeg får ha elsker, alle trenger jo sex regelmessig, ikke sant? Unntatt kryp som deg da, hi hi. Jeg kommer omtrent i det Hun sier dette, men jeg greier så vidt å unngå det og med skjelvende stemme sier jeg: Selvfølgelig skal elskeren din få det som han vil, han er jo god mot Deg og du er glad i han, så ja jeg aksepterer alt som Du befaler.
Bedende spør jeg. Kan jeg få komme nå for en siste gang? Jeg slikker jo opp alt etter meg vet du. Hun ser på meg og sier. Tre ganger ut og inn skal du få lov til, ikke en dråpe skal komme. Er du flink skal jeg runke deg tom i kveld som premie. Forstått? Forsiktig gjør jeg som Hun sier, men etter to ganger må jeg trekke fillepikken ut da den truer med å sprute. Flink gutt sier Hun.
Hun legger seg bedre til rette, knipser og jeg vet min plikt. Jeg går ned og slikker verdens nydeligste, glatt barberte våte fitte- Hun nyter, gir fra seg godlyder og koser seg. Plutselig dytter Hun meg vekk, hva er klokken sier Hun. Snart åtte svarer jeg forundret. Fint er svaret, klokken åtte ringer du Arne og forteller ham at allt er i orden og at jeg nå tilhører ham. Du får beskjed om når og hvor han skal hentes og du ber ham da pent og høflig om han vil komme hit og være her i helgen for å være sammen med meg. Forstått? Jeg nikke bare.
Klokken halv ti venter jeg utenfor en pub på elskeren og snart kommer han og to andre gående. De setter seg inn og jeg får vite hvor vennen skal settes av. Elskeren forteller de at jeg er samboeren til hans nye elskerinne og at jeg nå har gitt min samboer til han. Hva syntes dere gutter, sier han. Bør krypet få ligge med samboeren sin nå som jeg har tatt over henne?
Samstemt nei fra baksetet. La han til nød få se på når dere puler sier en av de. Han skal aldri få se på, da kan det jo hende har får se samboeren sin naken i ekstase, og det er forbudt. Han kan få sitte utenfor å runke og høre på, sier de fra baksetet. Kanskje, sier elskeren og tapper meg på skulderen. Spør dem om du kan få lov. Jeg snur meg raskt, uten å miste kontroll og ber de: Kan jeg få lov til å høre på at de elsker mens jeg runker? Hvem elsker sa du, er svaret. Mens Arne og min samboer elsker spørr jeg på nytt. Den er grei, svarer de.
Nei, sier elskeren, du skal be pent hver gang om lov til å få høre på oss, og pikken din rører du ikke. Fillepikken din skal kun runkes tom når den er helt full. Latter.
Vel hjemme møter min samboer elskeren naken og med et kyss som ender med rå klining, hun får klærne av ham og han kjenner på og koser med henne mens jeg ser de kose seg. Har savnet deg i hele går og i dag sier Hun, tiden går så sakte når jeg venter på deg. Men nå er allt i orden, krypet der er ute av vegen og vi har hverandre.
Jeg lovet han derimot å spørre deg om han kan kysse meg på brystene hvis han skal få runke, hva syntes du? Tror ikke det svarer elskeren, han barberer deg og bruker nattmaske når han slikker deg hvis du trenge stimulans når vi ikke er sammen. Unntatt dette skal han ikke ha sex, men vi kan tømme han innimellom for å være snille.
Dette er hvordan jeg endte opp uten sex og med samboer og elsker i tre måneder i1998. De var sammen ofte og hver helg bodde jeg i kjeller om jeg ikke ble bedt om annet. En gang i måneden, gjerne rundt den 11, som er dagen jeg har bursdag, måtte jeg ta frem pikken mens jeg sto i skammekroken og fikk 1 minutt etter at fillepikken var hard til å runke hardt og fort til jeg sprutet i veggen. Kledde på meg, slikket all sæden fra veggen til Hun var fornøyd og så 30 minutter i skammekrok for uhøflig oppførsel-
Når det etter hvert ble slutt mellom dem, hadde vi noen heftige helger der vi koste oss sammen og gikk gjennom erfaringer og positive/negative hendelser. Dette for å bli bedre en annen gang. Og det skjedde mye og spennende, hehe.
Savner det livet utrolig mye..