
Jeg elsker å suge pikk4 (1)
Jeg elsker å suge pikk. Jeg aner egentlig ikke hvorfor, det er bare noe med følelsen. Følelsen av å ha kontroll, være den som bestemmer, og å være den som får partneren til å riste av nytelse. Jeg har vært sånn så lenge jeg kan huske. Første gangen jeg hadde sex, var det en gedigen nedtur. Det er kanskje slik sex første gangen er for mange av oss. Han rakk knapt å få pikken inn i meg, før han kom i kondomet. Minimalt med forspill, definitivt ingen suging eller slikking. I ettertid kan man kanskje skylde på fylla. Vi hadde sex kanskje tre eller fire ganger til i ukene som fulgte, men det samme gjentok seg hver gang. Uansett ble det slutt med ham. Det gikk nesten et år før jeg hadde sex igjen, og da var det med en mann som var mer enn 10 år eldre enn meg.
Jeg var 19 og traff ham helt tilfeldig på et utested i Oslo. Jeg var opptatt med studiene, så det var ikke plass til en kjæreste i livet mitt. Ikke var jeg spesielt interessert i å ha en kjæreste heller. Men Jens trigget noe i meg. Han hadde en selvsikkerhet som skilte ham fra andre gutter som hadde vist interesse for meg. Han hadde brune øyne, som aldri vek unna når blikket hans møtte mitt og et tillitsvekkende smil. Jeg endte med å bli med ham hjem den kvelden. Han ga meg min første orgasme som jeg ikke måtte stå for selv. Og han lærte meg at å suge pikk, at det å tilfredsstille en mann med munnen, kan være en fantastisk opplevelse.
Vi var knapt kommet innenfor døren i leiligheten hans, før han presset meg tett mot veggen og kysset meg lidenskapelig. Jeg var allerede kåt, så da han trakk opp skjørtet mitt og la en hånd mellom bena mine, var jeg langt fra motvillig. Jeg husker fortsatt følelsen og hver minste berøring som om det skjedde for bare noen dager siden. Hvordan han presset meg mot veggen, kysset meg, holdt meg fast og brukte fingrene på meg. Hvordan han tok seg god tid, masserte klitten utenpå trusa, før han så meg dypt i øynene, samtidig som han trakk trusen til side og begynte å massere rundt og direkte på klitten. Leppene hans mot mine i det han presset to fingre inn i meg og knullet meg bestemt med fingrene, samtidig som håndbaken hans strøk mot klitten min. Hvordan han trakk seg litt tilbake og så på meg når jeg skjelvende sto presset mot veggen i det han fikk meg til å komme. Den hviskende stemmen hans i øret mitt: «Du likte det der?» Jeg kunne ikke annet enn å nikke og hviske frem et lavt «Ja.»
Etterpå la han meg på ryggen i sengen sin og lot meg for første gang oppleve hvordan det var å bli slikket. Han brukte både fingre og tunge og fikk meg til å komme i det som til da, var min desidert heftigste orgasme. Jeg lå med halvåpne øyne og så på taket med et smil om munnen, tenkte av wow, så sex kan være så deilig. Det var så lang unna mine tidligere erfaringer at de ikke kunne sammenlignes. Det var en helt annen verden. Jens lå ved siden av meg med et fett smil om munnen. Han kysset meg og jeg kunne kjenne smaken av meg selv fra leppene hans. Han hadde fortsatt på seg boxershorts, jeg mener å huske de var hvite. Jeg strøk over pikken hans og kjente hvor hard den var gjennom det tynne stoffet. Han lot meg gjøre det i mitt tempo, stresset ikke, presset meg ikke, bare lå ved siden av meg og lot meg ta på ham, lot meg utforske pikken hans og følge med på hvordan han reagerte på de forskjellige berøringene.
Jeg tok hånden ned i boxeren hans og fikk tak i pikken hans. Hard og ganske stor, Større enn pikken til eksen min. Den var våt på tuppen og han sukket tungt når jeg forsiktig begynte å runke ham. Jeg skal ikke bruke så mye tid på å fortelle om mine tidligere erfaringer. Du har allerede forstått at det ikke akkurat var noe å skrive hjem om. Han lot meg gjøre det i mitt tempo. Ga meg tid til å bli kjent med pikken hans og å forstå hvordan selv små endringer i berøring, kan endre følelsen. Han kysset meg en gang til, før han la seg over på ryggen. Han løftet på rumpa, så jeg fikk trukket av ham boxeren. Vi lå der lenge, han på ryggen, jeg på siden, med pikken hans i hånden, samtidig som vi kysset og koste med hverandres nakne kropper. Ordene hans: «Det er deilig,» kombinert med små bevegelser med underlivet når han møtte håndbevegelsene mine, tente meg. Det overrasket meg hvor kåt jeg ble av å leke med pikken hans, selv etter to herlige orgasmer.
Jeg hadde sett på video hvordan kvinner sugde menn. Jeg hadde sett mye porno på video, for selv om jeg ikke var spesielt aktiv når det kom til sex med andre, var jeg definitivt kåt i den alderen. Jeg foretrakk bare å ta hånd om min egen nytelse. Men nå hadde jeg lyst til å prøve å suge ham. Å gi ham den samme nytelsen som han hadde gitt meg. Så jeg spurte. «Kan jeg få lov å suge deg,» med lav stemme, litt flau over meg selv. Han smilte og nikket. «Kan du fortelle meg underveis hva som føles godt, jeg har aldri sugd en mann før.» Han så usikkerheten i blikket mitt. Smilet hans var beroligende da han nikket. Så jeg krabbet ned og tok pikken hans i munnen. Å få en pikk i munnen for første gang var en følelse jeg aldri kommer til å glemme. Den litt salte smaken av pre-cummet hans. Lydene hans da han kjente leppene mine omslutte pikken hans.
Det var også da jeg oppdaget at jeg ikke hadde noen gagrefleks. Jeg hadde allerede den gang null problemer med å ta en pikk helt ned til roten, i munnen. Jens guidet meg hele veien, ikke på en belærende måte, men mer på en sånn «sånn ja, litt raskere» eller «å ja, det er deilig når du bruker tungen der.» Det var på alle måter en magisk opplevelse, som endret livet mitt. Jeg kommer alltid til å huske hvordan det føltes å stå på alle fire, ved siden av ham. Hånden hans som gled nedover magen min, hvordan han vred litt på kroppen så han kunne nå helt ned til fitta mi med fingrene sine. Hvordan han fingret meg rolig samtidig som jeg sugde ham. Stemmen hans ble hesere, mer hviskende. Stønnene hans, ordene hans når han fortalte meg hvor deilig det var. Hvor flink jeg var til å suge pikk.
Hvordan han strøk meg over håret. Den hese stemmen hans når han spurte: «Liker du å suge pikk?» Jeg så på ham og svarte «Ja,» med klar stemme, igjen overrasket over meg selv. «Du er veldig flink,» fortsatte han og jeg smilte til ham, før jeg tok pikken hans i munnen igjen og fortsatte å suge ham. «Herregud hvor flink du er, du er en veldig dyktig liten tøs.» Å høre ham bruke ordet tøs om meg, tente meg ytterligere.
«Vil du at jeg skal komme i munnen din?» spurte han plutselig. Jeg svarte «Ja,» uten å tenke meg om. Kjente at tanken på å få spruten hans i munnen, tente meg mer enn jeg hadde trodd var mulig. Han slappet av i kroppen, men fortsatte å massere klitten min med fingrene. Så hvisket han lavt: «Nå kommer jeg hvert øyeblikk,» samtidig som han presset to fingre inn i fitta mi. Sekunder senere fikk jeg min første sprut i munnen. Han smakte litt søtt og litt bittert. Jeg hadde ikke den fjerneste idé om hvordan sæd smakte den gangen. Han sprutet igjen og igjen, fylte munnen min og jeg svelget så godt jeg kunne. Jeg kom samtidig som ham. Følelsen av hans orgasme, at jeg kunne gi en mann så mye nytelse, kombinert med hans håndarbeid, gjorde det umulig å ikke komme. Jeg fortsatte å suge ham, helt til han forsiktig dyttet meg unna. Nesten unnskyldende fortalte han at etter å ha kommet ble han så utrolig følsom.
Senere, for vi fortsatte å treffe hverandre jevnlig et års tid, lærte jeg hvordan jeg skulle holde en mann på kanten av en orgasme med munnen så lenge jeg ville. Jeg lærte hvor viktig det var å roe ned tempoet i det han kom, hvordan gjøre berøringene lettere, så han holdt seg stiv selv etter en orgasme. Vi var aldri kjærester i ordets vanlige forstand, mer som friends with benefits som det ofte kalles. Han lærte meg mye om sex. Det var han som fikk meg til å elske å suge pikk. Og det vil jeg alltid være takknemlig for.