Gruppesex
Tittelen sier vel det meste….
Her finner du erotiske noveller om et av de temaene vi Nordmenn fantaserer mest om: Gruppesex.
Sexfesten
Sexfesten
5 (5)
Sexfesten5 (5)
Jeg hadde blitt invitert til en fest hos en tidligere kollega og hadde bestemt meg for å gå. Kollegaen det gjaldt, vi kan kalle henne Nina, hadde…
Gangbang kveld på jacuzzi club – del 1
Gangbang kveld på jacuzzi club – del 1
3 (2)
Gangbang kveld på jacuzzi club – del 13 (2)
En gang iblant arrangerer Jacuzziclub egne kvelder for kvinner som knapt kan få nok pikk. Altså et rent gangbang. Det er et event de noen ganger arrangerer…
Eyes wide shut – En deilig orgie
Eyes wide shut – En deilig orgie
5 (1)
Eyes wide shut – En deilig orgie5 (1)
Jeg tenkte jeg skulle dele en historie fra en annen tur til Jacuzziclub. Som vi tidligere har delt, er dette en klubb vi har besøkt en del…
Club Paradise
Club Paradise
5 (1)
Club Paradise5 (1)
Lydene av svak musikk og dempet prat treffer dem idet de går inn på "Paradis". Hege klemmer hånden til Magne litt hardere, og han smiler til henne…
Nattbad på Lanzarote
Nattbad på Lanzarote
5 (1)
Nattbad på Lanzarote5 (1)
Månen hang over Lanzarote som en sliten skive. Havet var mørkt, ikke mystisk, bare mørkt. De hadde drukket for mye rødvin på en bar i Playa Blanca,…
Første gang på klubb
Første gang på klubb
4.5 (2)
Første gang på klubb4.5 (2)
Thomas drar jeansen opp igjen, den har gnagd seg inn i hoftene siden de kom inn, og Pernille ler og slår lett på rumpa hans. «Du ser…
Skjult bak en maske
Skjult bak en maske
0 (0)
Skjult bak en maske0 (0)
Luften i den gamle herregården er tykk og nesten trykkende, en blanding av dyre parfymer, svette og en ren, umettet lengsel. Knut føler seg som om han…
Maskeradeball
Maskeradeball
1 (1)
Maskeradeball1 (1)
Luften i den gamle herregården er tykk og nesten fysisk, en deilig, kvalmende blanding av eksotisk parfyme, svette og en ren, umettet lengsel som henger i rommet…
Orgien på X
Orgien på X
5 (2)
Orgien på X5 (2)
Hilde kjenner hjertet slå mot ribbeina idet de går inn i det store, dempede lokalet. Luften er tykk av parfyme, svak røyk og en forventning som nesten…
Gangbang på byggeplassen
Gangbang på byggeplassen
4 (2)
Gangbang på byggeplassen4 (2)
Caroline trer inn i det halvferdige rommet, og støvskyer danser i de skrå ettermiddagsstrålene som trenger gjennom de store, uinnrammede vinduene. Hennes høye hæler synker ned i…
Gloryhole på Sapphire
Gloryhole på Sapphire
5 (1)
Gloryhole på Sapphire5 (1)
Luften i Sapphire er tykk av forventning. Menn går rundt, søkende, på jakt etter noen å leke med, mens par og single kvinner studerer og vurderer. Det…
Vår andre erfaring med partnerbytte
Vår andre erfaring med partnerbytte
3 (1)
Vår andre erfaring med partnerbytte3 (1)
Denne novellen er en frittstående fortsettelse på en novelle som ble postet for litt siden, som tok for seg vår, altså Bentes og min, første erfaring med…
Swingers weekend del 1: kino rommet
Swingers weekend del 1: kino rommet
5 (2)
Swingers weekend del 1: kino rommet5 (2)
Vi elsker å reise. Et av våre favoritt reisemål, i hvert fall i swingers sammenheng, er jacuzzi club, en ganske stor swingersklubb som er lokalisert litt utenfor…
Gloryhole i Gdansk
Gloryhole i Gdansk
5 (2)
Gloryhole i Gdansk5 (2)
Luften i gangen føles tykk og elektrisk, med en svak, søt lukt av parfymer og drinker. Lyden av dempet musikk og lavmælt prating treffer meg fra baren…
Vår første erfaring med partnerbytte
Vår første erfaring med partnerbytte
5 (3)
Vår første erfaring med partnerbytte5 (3)
To uker. To uker der ikke et øyeblikk har gått uten at tankene mine vandret tilbake til den kvelden. Lukten av svette og kåthet, lyden av Bentes…
Pokerkveld
Pokerkveld
5 (1)
Pokerkveld5 (1)
Kortene ligger flatt på det lave eikebordet, og luften i stua er tykk av spenning og en udefinerbar følelse av lyst, en følelse hun kanskje er alene…
Fotosession med Helge og Trond
Fotosession med Helge og Trond
5 (1)
Fotosession med Helge og Trond5 (1)
For de av dere som har fulgt denne serien, er Trond og Helge to kjente karakterer. Det samme er min vakre og veldig kåte kone Hege, Jeg…
I min beste alder
I min beste alder
3.8 (16)
I min beste alder3.8 (16)
Etter dusjen stelte jeg kroppen min, jeg er litt stolt av den. Jeg gikk naken inn i stuen og der satt min mann ved spisebordet og så…
Spesiell swingers aften
Spesiell swingers aften
4.4 (14)
Spesiell swingers aften4.4 (14)
For ikke lenge siden hadde kona mi og jeg tatt steget inn i en pulserende swingerklubb, der vi møtte et par som tente en gnist i oss…
Uventet kur mot kjærlighetssorg
Uventet kur mot kjærlighetssorg
4.1 (17)
Uventet kur mot kjærlighetssorg4.1 (17)
Jeg har tenkt en stund at jeg burde skrive ned en opplevelse jeg hadde rett før Koronaen begynte herjingen sin her til lands. Jeg er ingen forfatter…
Lisa og meg crusing Svartkulp
Lisa og meg crusing Svartkulp
4.1 (7)
Lisa og meg crusing Svartkulp4.1 (7)
Historien jeg skal fortelle om hendte for en del år tilbake da jeg bodde i Oslo. Det var sommer, og jeg hadde fått besøk av en amerikansk…
Utvidet åpningstid i badstua
Utvidet åpningstid i badstua
4 (10)
Utvidet åpningstid i badstua4 (10)
Jeg og kona Silje sjekket inn ved Hotel Berlin i Berlin en torsdag ettermiddag. Hotellet var valgt på grunn av at det hadde et basseng og badstue,…
Vennemiddagen som utartet seg
Vennemiddagen som utartet seg
4.6 (7)
Vennemiddagen som utartet seg4.6 (7)
Like før sommeren hadde jeg og kjæresten gruppesex med et vennepar vi kjenner godt. Det var ikke planlagt, men noe som skjedde naturlig og var frivillig fra…
Kåte nonner
Kåte nonner
3.3 (8)
Kåte nonner3.3 (8)
For noen år siden var jeg på ferie i Polen. Min kone er polsk, og vi drar dit minst en gang i året. Hun kommer fra en…
Mitt liv med 26,5cm i buksene
Mitt liv med 26,5cm i buksene
3.3 (13)
Mitt liv med 26,5cm i buksene3.3 (13)
Det er så mye fokus i aviser og på nett om størrelsen på penis om dagen så jeg tenkte at jeg skulle fortelle alle dere der ute…
4 kant med mer
4 kant med mer
3 (11)
4 kant med mer3 (11)
Dette skjedde på VIProom i Oslo. Jeg sto i andre etasje og tittet på et par som hadde sex i hengekøya, mannen holder på å knulle kona…
Nudiststranda
Nudiststranda
3.3 (12)
Nudiststranda3.3 (12)
En utrolig deilig og varm sommerdag bestemte min fru og jeg oss for å besøke nudiststranda. Vi pakket med oss både mat og drikke og tok turen…
Kjør meg
Kjør meg
4 (5)
Kjør meg4 (5)
Vi kjørte fra Oslo til Bergen. Jeg satt på førersiden og samboeren på passasjersiden. Det hadde vært fint vær hele dagen med mye sang og musikk gjennom…
Nytt treff med Joakim
Nytt treff med Joakim
4 (1)
Nytt treff med Joakim4 (1)
(Oppfølger fra ”Realisert på Kieltur” og” Mannen fra Kiel turen”). Det har nå gått et par år siden vi traff Joakim. Livet, og årene, har forsvunnet bak…
Ute i det fri
Ute i det fri
3.5 (11)
Ute i det fri3.5 (11)
Denne historien er fra i fjor sommer. Vi, hun og jeg, ville prøve noe helt sprøtt. Nemlig å ha sex med et annet par. Hun hadde luftet…