BDSM
Dominert
Dominert
3.6 (5)
Dominert3.6 (5)
Hun kjente det da hun satte seg ned i konferanserommet. Den nøytrale lukten av kaffe, hvite lerreter og tung parfyme fra dresskledde menn. Hun hadde vært på…
Mester og tøsa: del 2 – straffen
Mester og tøsa: del 2 – straffen
2 (4)
Mester og tøsa: del 2 – straffen2 (4)
«Total kontroll tøs, forstår tøsa det?» Tøsa krymper inni seg. Hun står med hodet senket, ser i bakken og svarer med den mest ydmyke stemmen hun har…
Mester og tøsa: del 1 – Tøsa
Mester og tøsa: del 1 – Tøsa
2.7 (6)
Mester og tøsa: del 1 – Tøsa2.7 (6)
Tøs, jeg har seks enkle regler: Du må alltid kalle meg Mester. Jeg forventer normal høflighet. Tøsa skal alltid adlyde Mesteren. Tøsa får ikke si noe eller…
Mester og tøsa: del 3 – Belønning
Mester og tøsa: del 3 – Belønning
3.5 (4)
Mester og tøsa: del 3 – Belønning3.5 (4)
Tøsa elsker de ømme kyssene på nakken, smerten i kroppen merkes ikke lenger. Hun vrir hodet litt på skakke og nyter berøring av Mesters lepper. Hun kjenner…
Siste sommerferiedag
Siste sommerferiedag
4.5 (16)
Siste sommerferiedag4.5 (16)
Det er søndag og siste sommerferiedag. De fire ferieukene mine har flydd av gårde, og i morgen er det tilbake på jobb igjen. De to siste ukene…
Slavetrening
Slavetrening
4 (7)
Slavetrening4 (7)
Jeg drev med mitt vanlige tidsfordriv, å surfe på nettet etter ei Domina. Har i hele mitt liv letet etter ei som ville ha seg en slave…
Frokost med sjefen
Frokost med sjefen
1.7 (6)
Frokost med sjefen1.7 (6)
Så skulle de klaffe seg slik da, at i beste arbeidstid kunne vi ha noen timer for oss sjøl. Etter ei uke sammen med livets forpliktelser både…
Tre par, en hytte på Trysil, en badstue og en monsterkuk
Tre par, en hytte på Trysil, en badstue og en monsterkuk
4.7 (9)
Tre par, en hytte på Trysil, en badstue og en monsterkuk4.7 (9)
Dette er en sann historie som bare må deles med andre…. Les og bli misunnelig på meg: Det var 14 dager før jul og vi var tre…
Min mistress
Min mistress
4.8 (11)
Min mistress4.8 (11)
Etter å ha sett filmer på nettet av slaver og hvordan de ble brukt og straffet ga det meg en ide. Søkte litt på emnet og fant…
På alle fire i drammen
På alle fire i drammen
5 (1)
På alle fire i drammen5 (1)
Ta første avkjøring til høyre, andre avkjøring i rundkjøringen,fortsett 8 km, ta så første avkjøring til venstre-, jeg har sittet å hørt på den monotone kvinnestemmen fra…
Ydmyket
Ydmyket
4.5 (2)
Ydmyket4.5 (2)
Vi er ute, du står i baren med "guttene dine" med en øl i hånda, jeg er på dansegulvet. Musikken er deilig, og jeg lar kroppen min…