Lesbisk
Jentesex på hytta
Jentesex på hytta
3 (3)
Jentesex på hytta3 (3)
Regnet pisker mot de store vinduene i hytta, en konstant, monoton tromming som får uteverdenen til å føles fjern og uviktig. Inne er det varmt, nesten for…
Badekaret del 2
Badekaret del 2
3 (1)
Badekaret del 23 (1)
Etter å ha slikket hele Jane, med et godt pit-stopp mellom bena hennes, lå hun nå naken på dobbeltsengen og nippet til noen edle dråper. Etter den…
Badekaret del 1
Badekaret del 1
5 (1)
Badekaret del 15 (1)
Jane og jeg hadde vært venninner så lenge jeg kunne huske, og nå satt hun her hos meg på en onsdagskveld og drakk vin. Som vanlig snakket…
Skijentenes første eventyr
Skijentenes første eventyr
2.4 (7)
Skijentenes første eventyr2.4 (7)
Det var en kald vinterkveld i fjellene, og snøen knirket under skiene da de siste deltakerne på juniorlangrennsamlingen endelig kom tilbake til hotellet. Mia og Lea, begge…
Første gang
Første gang
3.5 (16)
Første gang3.5 (16)
Solen hang høyt over bukta, varm og uforskammet på himmelen. Lyden av bølgene som rullet mykt mot land blandet seg med fuglesang og den svake lyden fra…
Til deg som jeg drømmer om
Til deg som jeg drømmer om
5 (4)
Til deg som jeg drømmer om5 (4)
Jeg drømte i natt at jeg var lesbisk. Jeg tror jeg drømte det fordi jeg så en film i går kveld der to av karakterene var lesbiske.…
En gammel venn
En gammel venn
4.1 (13)
En gammel venn4.1 (13)
Etter 5 år med å gå gravid og føde 3 tette barn, var det på tide å komme seg ut litt. En kollega hadde mast lenge, men…
Fjols til fjells
Fjols til fjells
4.2 (18)
Fjols til fjells4.2 (18)
Det var endelig ferie, og den kunne ikke kommet mer beleilig. Dette hadde jeg sett frem til hele den kalde vinteren. Vi var en liten gjeng på…
En uforglemmelig kveld…
En uforglemmelig kveld…
4.6 (5)
En uforglemmelig kveld…4.6 (5)
Endelig fredag tenkte jeg, da jeg ramlet inn døra etter en slitsom uke. Nå skulle jeg bare slappe av hele helgen og ikke gjøre noe annet enn…
Mus i drammen
Mus i drammen
2.8 (9)
Mus i drammen2.8 (9)
I april var jeg i Drammen, hos et ektepar i 40-årene. Han er ganske normal, mens hun er frodig med STORE pupper og blondt langt rett hår…
Deling av seng
Deling av seng
3 (3)
Deling av seng3 (3)
De måtte dele seng igjen. Anja gikk og la seg først, og hun hadde sovnet innen jeg gikk og la meg ved siden av henne. Jeg ble…
Min lærerinne
Min lærerinne
4 (4)
Min lærerinne4 (4)
Lite ante jeg med mine stadige foreleskelser i ungdommen rettet mot det motsatte kjønn at jeg flere år senere ville få et særdeles smakfullt vendepunkt i livet…
Julebaking
Julebaking
5 (1)
Julebaking5 (1)
...tradisjonen står sterkt mange steder i landet. Dette gjelder bl.a. bevaring av dialekter, klesdrakter, musikk og danseformer. Berit var også veldig opptatt av tradisjoner, og spesielt juletradisjonene…
13. September
13. September
4 (1)
13. September4 (1)
I dag har jeg bursdag. 41 år …….. herregud……er jeg gammel eller er jeg ung, er jeg midt i mine beste år eller hva er jeg? Jeg…
Jenta
Jenta
0 (0)
Jenta0 (0)
En gang for lenge siden... Jeg og noen venninner fant ut på impuls at vi skulle ta en tur på by'n. Vi satt hjemme hos meg og…
Regn ute…
Regn ute…
5 (1)
Regn ute…5 (1)
Regn. Jeg er så utrolig lei av det! Nok en gang har jeg slitt meg opp de lange bakkene hjem i regnet. Jeg er våt og kald…
Vårt fyrste møte
Vårt fyrste møte
1 (1)
Vårt fyrste møte1 (1)
Eg sit her føre pcen min og vil skrive litt om deg. Eg får ikkje riktig bestemt meg for kva eg vil fortelja, det er så mykje…
Den lange natten
Den lange natten
5 (1)
Den lange natten5 (1)
Jeg var på besøk hos ei venninne denne helga, og mannen min, Helge, var igjen hjemme. Han kunne ikke bli med på grunn av jobben. Venninna mi,…
Plaskvåt
Plaskvåt
0 (0)
Plaskvåt0 (0)
..var det rette ordet. Først ble jeg overrasket, deretter forbanna. Jeg og en venninne hadde tatt en tur på kino, noe som var alldeles unormalt. Forrige gang…