Hotellsex
Utro for første gang
3 (2)
Mann og kvinne
Utro for første gang
Utro for første gang3 (2)
Lars satt på hotellrommet i Bergen og stirret ut i regnet. Byen var bare et sammensurium av grå, våte bygninger utenfor vinduet, ett perfekt speilbilde av sjelen…
Roomservice
5 (1)
Mann og kvinne
Roomservice
Roomservice5 (1)
Cecilie stirrer ut av det store vinduet på hotellrommet, ser ned på byens lys som pulserer som et levende åresystem. Hun er alene, som alltid. Forretningsmøtet gikk…
Bryllupsreisen for tre
3.7 (3)
Mann og to kvinner
Bryllupsreisen for tre
Bryllupsreisen for tre3.7 (3)
Luften i villaen er tykk og varm, lukten er en blanding av salt hav og eksotiske blomster. Utenfor knaser bølgene mot den hvite stranden, men inne i…
Hennes personlige trener
5 (1)
Mann og kvinne
Hennes personlige trener
Hennes personlige trener5 (1)
Helene stirrer på seg selv i speilet, kritisk som alltid. Tidlig i førtiårene, med en kropp som hadde båret frem to barn og ti år med litt…
Spillet på Rom 412
4.4 (7)
Mann og kvinne
Spillet på Rom 412
Spillet på Rom 4124.4 (7)
Solen skinner varmt over det luksuriøse femstjerners hotellet ved Middelhavet. Klokken er litt før ni, og Maria, en 28 år gammel rengjøringskvinne, triller vognen sin ned den…
Utvidet åpningstid i badstua
4 (10)
Gruppesex
Utvidet åpningstid i badstua
Utvidet åpningstid i badstua4 (10)
Jeg og kona Silje sjekket inn ved Hotel Berlin i Berlin en torsdag ettermiddag. Hotellet var valgt på grunn av at det hadde et basseng og badstue,…
En tidlig morgen på hotellet
5 (6)
Mann og kvinne
En tidlig morgen på hotellet
En tidlig morgen på hotellet5 (6)
Jeg våkner klokka halv åtte. Bruker noen sekunder på å forstå at jeg ikke er hjemme. Hotellsenga er myk, og jeg har sovet godt hele natta. Jeg…
Mitt liv med 26,5cm i buksene
3.3 (13)
Gruppesex
Mitt liv med 26,5cm i buksene
Mitt liv med 26,5cm i buksene3.3 (13)
Det er så mye fokus i aviser og på nett om størrelsen på penis om dagen så jeg tenkte at jeg skulle fortelle alle dere der ute…
Gjensyn med Reidun
4 (8)
Spesielle historier
Gjensyn med Reidun
Gjensyn med Reidun4 (8)
I studietiden hadde jeg og Reidun et forhold som fungerte ekstremt godt på et område, og sånn passe på andre. Dermed ble det ikke oss. Vi fikk…
Mystisk ereksjon
5 (6)
Mann og to kvinner
Mystisk ereksjon
Mystisk ereksjon5 (6)
Ereksjonen var helt ute av denne verden. Kukhodet var svulmet opp til nye høyder. I hånden holdt jeg en pikk som verket etter å bli brukt. Pornofilmen…
Betroelse 1
4.4 (36)
Noveller i flere deler
Betroelse 1
Betroelse 14.4 (36)
Jeg er en mann i 50-årene som bor i Vestfold sammen med mitt livs kjærlighet, som også er i 50-årene. Vi er glade i å holde oss…
Lengsel
4.5 (2)
Mann og kvinne
Lengsel
Lengsel4.5 (2)
Jeg satt ved baren og hold rundt glasset mitt samtidig som jeg rørte isbitene mine rundt og rundt. Tenkte over kurset jeg akkurat hadde vært på. Kurs…
Noe nytt, del 1
4 (2)
Noveller i flere deler
Noe nytt, del 1
Noe nytt, del 14 (2)
Vi er et gift par i slutten av 50-årene, sexlivet hadde stoppet opp. Min kone har for store problemer med å få noe inn i seg, så…
Konemor alene på hotell
4.7 (3)
Sexfantasier
Konemor alene på hotell
Konemor alene på hotell4.7 (3)
Du gir meg en rask klem før du svinser ut døren, nydusjet og nysminket med en kort, tynn kjole uten undertøy, høye sko og en kort dongerijakke.…
Leken konemor
3 (3)
Spesielle historier
Leken konemor
Leken konemor3 (3)
Vi tok inn på hotell i sentrum. Jeg tok med meg boka mi og ruslet opp i baren, kjøpte meg en Corona og fant meg en ledig…
En annerledes tur til Amsterdam
4.8 (6)
Spesielle historier
En annerledes tur til Amsterdam
En annerledes tur til Amsterdam4.8 (6)
Det var torsdag og vi satt på flyet fra Gardermoen til Amsterdam. Det var sent i mai og tropevarme over kontinentet. Vilde og jeg skulle ha en…
Meg og eit vennepar
3.5 (2)
Mann og to kvinner
Meg og eit vennepar
Meg og eit vennepar3.5 (2)
Vi skulle til USA med et vennepar, men problemet var at det ble slutt med min type rett før vi dro. Men ville ikke gå glipp av…
Wordfeud med nogo attåt
4 (1)
Sexfantasier
Wordfeud med nogo attåt
Wordfeud med nogo attåt4 (1)
Jeg kom i kontakt med henne en natt ved 0200-tiden for et halvt år siden, en natt jeg slet med søvnen, gikk inn på Wordfeud og programmet…
Jernnetter del 1
3.5 (2)
Mann og kvinne
Jernnetter del 1
Jernnetter del 13.5 (2)
Det hadde vært en lang dag. Slike samlinger med jobben gjorde henne alltid sliten. Det var så mange ting som skulle gjennomgås, etterfulgt av så mange diskusjoner…
Kona i Hammam i Tyrkia
4 (1)
Mann og kvinne
Kona i Hammam i Tyrkia
Kona i Hammam i Tyrkia4 (1)
Vi har leilighet i Tyrkia, nær Antalya. Vi er et voksent ektepar, hvor sexlivet har blitt en vane med et par runder i måneden. Når vi er…
Weekend i Oslo
4.7 (3)
Gruppesex
Weekend i Oslo
Weekend i Oslo4.7 (3)
Endelig nærmet helgen seg, og min kone Lene Andrea og jeg skulle skjemme oss bort med en romantisk helg i tigerstaden. Avtalen var at hun etter jobb…
Sann historie
3.8 (4)
Gruppesex
Sann historie
Sann historie3.8 (4)
Jeg hadde i lang tid fortalt Lene om mitt ønske om å se henne med fremmede menn i senga. Hver gang jeg nevnte det ble hun flau…
Bedre enn forventet
1 (1)
Mann og kvinne
Bedre enn forventet
Bedre enn forventet1 (1)
Vi hadde i lengre tid chattet på nettet. Vi hadde blitt kjent på sett og vis, i alle fall i forhold til hva vi drømte og fantaserte…
En natt på Plaza
5 (1)
Mann og kvinne
En natt på Plaza
En natt på Plaza5 (1)
Jeg hadde akkurat meldt meg inn på en datingside. Dette var ikke helt meg, men jeg ville gi det et forsøk. Det tok ikke mange dagene før…
Vi har bare så lyst
0 (0)
Mann og kvinne
Vi har bare så lyst
Vi har bare så lyst0 (0)
Du vet vi ikke har lov. Vi vet det begge to veldig godt. Men nå har vi pirret hverandre lenge på sms og når vi har drukket…
En kveld på hotell
5 (1)
Mann og kvinne
En kveld på hotell
En kveld på hotell5 (1)
Jeg var bare i Oslo et par dager, så jeg hadde tatt inn på hotell. Jeg gjorde vanligvis aldri det – ved forrige besøk hadde jeg overnattet…
Mail
4 (1)
Mann og kvinne
Mail
Mail4 (1)
Mens jeg så hvordan jeg sakte gled inn i Anne som var nybarbert og lå med bena ut i hotelsengen, tenkte jeg at det var bra jeg…
Tre år: Del 1. Gudinnen
0 (0)
Noveller i flere deler
Tre år: Del 1. Gudinnen
Tre år: Del 1. Gudinnen0 (0)
Hvordan havnet jeg her? Joda, jeg har mine feil og mangler... mer enn min andel, vil noen si. I løpet av mine år har jeg delt ut…
Dørvakten
4.5 (2)
Mann og kvinne
Dørvakten
Dørvakten4.5 (2)
Det var fredagskveld, og jeg kjente blodet bruse i kroppen. Jeg og mine venner gikk side om side ned Trondheims gater. Det var vinter og kaldt, men…
Fransk fantasi
1 (1)
Onani
Fransk fantasi
Fransk fantasi1 (1)
Jeg var sliten, vannvittig sliten, og allerede møkklei franskmennene. Turen ned hadde gått greit fram til Charles de Gaulle, men der startet helvetet. Ignorante franskmenn, lange køer…