Sexfantasier

En utro jentes bekjennelser
4.3 (4)

Dette er historien om mine mørkeste hemmeligheter som har ført meg inn i en jungel av løgner og hendelser jeg sikkert skulle vært foruten. Men jeg kan helt ærlig ikke si at jeg angrer, for det har vært et eventyr som jeg den dag i dag er avhengig av. Følelsen av å ha sex med en annen mann enn bare min egen. Kjenne begjæret, spenningen, nytelsen og følelsen av en annen mann som nyter meg – like mye som jeg nyter ham.

Denne historien starter på et julebord med jobben til min kjære, som jeg har vært sammen med i 8 år. Vi er fortsatt sammen den dag i dag. Vi møttes da jeg var 20 år og jeg var fortsatt jomfru (tro det eller ei). Han var/er 8 år eldre enn meg og blir i likhet med meg ikke yngre med årene. Forskjellen er at sexlysten min er nærmest blitt en avhengighet, mens han ikke lenger er den som vil knulle meg hele tiden. Noe som i og for seg er naturlig etter så mange år sammen.

Uansett, dette skjedde fire år tilbake i tid da jobben hans skulle ha julebord på danskebåten. Bare det i seg selv lukter trøbbel lang vei. Vi hadde en kjempefin middag med kollegaene hans om bord og de av dem som hadde følge. Det var vel 16 i tallet totalt, hvor 10 av dem tilhørte min samboers firma. Jeg kom aldri helt overens med de andre damene og fikk bedre kjemi med hans mannlige kollegaer. Mulig det var alderen min som var en generasjon under de andre, men mennene var i alle fall veldig pratsomme.

Det er ikke å stikke under en stol at julebord, danskebåten og alkohol er tre ingredienser som kan føre til mye rart. Og det var ikke mange av gjengen som ikke var det man kan definere som overstadig beruset. Verst av alle var min kjære som allerede under middagen hadde fått for mye. Det førte til at jeg ble sittende litt for meg selv etter at vi gikk opp i salongen der det var dans og underholdning senere på kvelden.

Men da folk begynte å danse ble jeg invitert opp av de fleste bortsett fra min egen mann, som riktignok ikke har så mye å bidra med på et dansegulv. Jeg merket raskt at spesielt de single mennene var veldig ivrige etter å få en dans med meg. Jo senere det ble, jo mer våget de å ta på meg. Jeg likte det. To av dem var faktisk veldig kjekke og jeg ga dem kanskje ekstra oppmerksomhet. Den ene var sjefen til mannen min og sikkert 20 år eldre enn meg (ca. 45 år), mens den andre var på samme alder som typen (32 år).

Jeg skal ikke påstå at jeg var noe mer klar i toppen enn de andre, for mennene var veldig opptatt av å spandere drinker på meg, mens typen satt og snakka med de fleste andre utenom meg. Det var mellom en dans jeg satte meg ned at jeg kjente en hånd stryke over låret mitt. Det var sjefen selv som satt ved siden av meg. Jeg skvatt litt, men han var så forsiktig og avventende at jeg svarte med et smil. Det var nok ingen andre som merket det, så jeg avviste ham ikke, men snakket med en annen som satt på andre siden av bordet.

Jeg hadde på meg en lårkort rød kjole og kjente blodet bruse i kroppen da den kraftige hånden beveget seg sakte oppover skrittet. Jeg så etter typen, mens sjefen ble enda mer pågående da jeg ikke avviste ham. Men jeg ble stresset og gjorde en bevegelse som fikk ham til å trekke hånden til seg, som han tok hintet om at jeg ikke var klar for dette. Jeg dro på toalettet, sminket meg, nærmest skalv av nervøsitet. For innerst inne ble jeg veldig kåt av hendelsen.

Da jeg kom ut, satte jeg meg ved siden av sjefen, tok hånden hans, la den på låret mitt og førte den oppover som et signal om at jeg ville at han skulle fortsette. Nå var vi litt alene. Og jeg kjente at han begynte å skjelve jo nærmere skrittet hans kom. Men jeg ledet vei som om det var helt greit. Da kom plutselig typen min mot oss. Sjefen ville trekke til seg hånden, men jeg holdt den fast nesten helt ved trusekanten. Typen var dritings og pratet masse tull, der han satt rett på andre siden av bordet.

Både jeg og sjefen følte at situasjonen var trygg og ble om mulig enda mer tent av det. Nå strøk han meg over trusesprekken og lot en finger gli innafor. Jeg var så våt at fingrene gled rett inni meg. Det ble veldig vanskelig å konsentrere seg. Jeg hadde aldri hatt noen andre enn typen min. Plutselig kjente jeg fingeren til sjefen hans gli inni meg og stryke meg over klitoris. Mens typen satt og snakket med oss.

Jeg måtte avbryte før det gikk galt. Jeg dro ut for å røyke en sigarett. Jeg måtte roe nervene. Det tok ikke lang tid før sjefen sto ute sammen med meg på dekk. Heldigvis var det ingen andre av gjengen som var ute da. Han stilte seg opp bak meg, strøk meg over rumpa og presset seg inntil meg som om han skulle ta meg bakfra. Jeg kjente den stive penisen som stanget mot rumpa mi, men sa ikke noe. Jeg nøt sigaretten mens jeg lot ham stryke på meg.

Da jeg snudde meg rundt for å se på ham, møtte han meg med et lite kyss. Jeg så på ham, tok noen trekk av sigaretten før jeg svarte med å la tungespissen min slikke leppene hans. Kastet sigaretten og fant et hjørne der vi kunne være for oss selv. Vi begynte å kline, og tungene våre lekte som to fjortåringer som nettopp hadde oppdaget gleden av å kline.

«Kom,» sa han og tok meg i hånden. Og leide meg igjennom folkemengden. Nå var flere av gjengen kommet ut, og vi latet som ingenting da vi gikk rett igjennom dem. Målrettet gikk vi rett til lugaren hans, 509. Vi låste oss inn og fortsatte der vi slapp med kliningen. Hendene hans befølte rumpa mi innenfor kjolen før han dro ned trusa mi. Jeg visste det var galt, men var altfor kåt til å stoppe ham.

Jeg kneppet opp buksa hans og dro ned boxeren slik at den stive penisen hans fikk komme uti det fri. Han satte meg på bordet og førte den stive penisen rett inni den våte fitta mi. Jeg lot hendene mine hjelpe til med å finne veien før han var helt inni meg. Begge var så vanvittig kåte at vi ignorerte alt av hva som var rett og galt. Vi fortsatte å kline mens han knullet meg. Jeg har aldri vært så kåt noen gang, og dette var første gang jeg hadde sex med noen andre enn kjæresten.

Sjefen var en veltrent kraftig kar som knullet meg hardere enn jeg noen gang hadde blitt knullet før. Stønningen vår kunne helt sikkert høres langt ute i korridorene, og alle naborommene tilhørte kollegaene til typen, inkludert vårt rom. Jeg klarte ikke å holde igjen og kom i et orgasme som fikk meg til å nå nye høyder. Han lot meg fullføre før han snudde meg rundt og tok meg bakfra. Jeg støttet meg på bordet og vi kunne begge se hverandre i speilet på veggen da han knullet meg.

Han hadde enda ikke hatt tid til å finne veien til puppene mine, men det var ikke i fokus da vi så på hverandre i speilet mens han knullet meg bakfra. Med hendene på hoftene mine og tempoet som økte, tok det bare sekunder før han kom inni meg. Det var i dette øyeblikket jeg begynte å tenke på kondom. Men det var alt for sent. Han pumpet inni meg og fylte meg med sæd. Jeg fortsatte bevegelsene for å gi ham maks utbytte og han presset seg lenger inn enn noen penis har vært inni meg.

Om vi var beruset på alkohol tidligere, var vi i ganske klare i toppen nå. Følelsene av kåthet ble byttet ut med dårlig samvittighet. Ikke ett ord ble sagt. Sæden hans rant ut av meg, mens han kledde på seg. Jeg fikk tørket meg og tok på meg trusa. Men jeg kunne kjenne at det fortsatte å renne sæd ut av meg. Han dro først ut av lugaren for å sjekke forholdene. Han fikk mobilnummeret mitt for å sende melding når jeg kunne gå ut.

Vi gikk opp til de andre som ingenting var hendt. Og jeg tror ikke det var noen som hadde savnet oss. Klokka var nå nærmere to på natta og typen min var mer enn moden for å ta kvelden. Jeg førte ham inn på lugaren og sørget for at han kom seg i seng. Det tok ikke lang tid før det tikket inn en melding fra sjefen: Lyst på nach på rom 509? Du og jeg? Jeg hadde ekstremt dårlig samvittighet og svarte ikke.

Men da typen min omtrent sovna med en gang, kom lysten til å treffe ham igjen. Jeg sminket meg på badet og sørget for at typen sov, da jeg snek meg ut og banket forsiktig på rom 509. Døren åpna seg, og jeg så en veltrent mann i bar overkropp smile til meg. Jeg lukket døren og så på ham. Dro stroppene på kjolen ned over skuldrene mine og lot kjolen falle på gulvet. Jeg hadde ingen bh under, så puppene ble blottet for sjefen.

Han satte seg ned i senga og så på meg med et smil. Jeg satte meg over skrevs til ham og lot ham smake på puppene mine. Vi ble enig om å ta en dusj sammen etter forrige runde, så vi fortsatte i dusjen. Vi klina og knulla i den lille dusjen på lugarrommet. Han smakte og kysset meg der bare typen har hatt tilgang til. Nå var det hans egen sjef som slikket og lot tungespisen smake fitta mi. Han slengte meg ned i senga og slikket meg til jeg ikke klarte å holde igjen lenger.

Jeg fortsatte med å ri ham, til han på nytt fylte meg med sæd. Vi tok en ny dusj og sovna tett inntil hverandre. Jeg våkna tidlig neste dag, kjempe stressa og med en angst som bare utroskap kan føre med seg. Sjefen våkna av meg og bare smilte. Han strøk over meg og beroliget meg på en måte som gjorde at jeg klarte å slappe av. Det er noe med personligheten hans som gjør at jeg føler meg trygg, når jeg har rotet meg oppi det som er en kjempesmell.

Han fortsatte å kysse på puppene mine og stryke meg over den glattbarberte musa. Det var lenge siden jeg hadde fått slik oppmerksomhet, og det var ekstra pirrende av en mann som var så mye eldre enn meg. Nærheten var utrolig pirrende og en deilig følelse. Det tok ikke lang tid før vi lå og klina, og han kom inni meg. Vi la oss i skje da han gled inni meg. Han holdt på puppene mine, mens han presset seg inntil meg samtidig som vi pulte.

Sjeldent har morrasex føltes så deilig. Men etter nattens runder var vi mer utholdelige og knulla i alle posisjoner; fra siden, bakfra, misjonær, jeg ridd ham. Men da han la seg over meg på nytt for å knulle meg, kom vi samtidig i det vi så hverandre i øynene som om: Hva er det vi driver med? Jeg ble kjempe stressa for å komme meg tilbake til lugaren min før typen våkna. Måtte takke nei til en ny runde i dusjen og snek meg inn på riktig lugar.

Sæden rant nedover lårene, og jeg fikk bare tørket det vesentlige da typen våkna opp. Han skjønte ingenting, så jeg latet som om jeg var på toalettet og la meg ved siden av ham naken. Det er lenge siden han hadde tatt initiativ til morrasex, men nå kjente jeg selvfølgelig en ny stiv penis som ville ha sitt. Han strøk meg over fitta og følte seg frem. Jeg var enda full av sæden til sjefen, men det var nok ikke den typen som tenkte da han kjente at det var vått.

Jeg hadde dårlige unnskyldninger for å stoppe ham, så han gled inni meg og rørte rundt i sæden til sin egen sjef som jeg hadde knulla (flere ganger de siste timene). Hele settingen fikk meg kåt igjen, og vi knulla som vi ikke hadde gjort på mange år. Tanken på at jeg hadde blitt knulla og fylt med sæd av sjefen hans, og at jeg nå snart fikk en ny ladning fikk meg til å komme igjen. Typen kom også i det som sikkert hørtes helt til lugar 509.

Dette skjedde for cirka fire år siden. Jeg har fortsatt et seksuelt forhold til samboerens sjef, uten at min kjære vet det. Vi har møttes utallige ganger de siste fire årene for å knulle. I begynnelsen var det flere ganger i uka, etter hvert er det blitt noen ganger i måneden. Det har blitt mange jobbreiser på samboeren min de siste fire årene. Da tilbringer jeg gjerne flere netter sammen med sjefen hans for å knulle. Det er i alle fall ingen tvil om hvem som har kommet oftest inni meg.

Jeg har ingen ønske om å avslutte forholdet med samboeren min og sjefen har etter mange diskusjoner innsett at jeg ikke blir noe mer enn ei elskerinne. Men vi begge har ingen ønske om å avslutte vår seksuelle relasjon. Vi har funnet vår livsstil, og den kommer til å fortsette så lenge det lar seg gjøre.

Beslektede artikkler

Back to top button