Mann og kvinne

Gardisten og henne
3.8 (4)

Det sies at englene holdt pusten og tiden stod stille da Adam drev lemmet innover Eva for første gang. Menneskehetens første seksuelle akt. Det har blitt mange fler. Ikke minst på disse Garde ballene.

For å fortelle litt om det årlige Garde ballet, det er en «kongelig» fest hvor de staute vaktene til Hans Majestet får utdelt smakfulle parade uniformer, så leier hver og en av dem et rom på det lune og trivelige Grand Hotel midt i Karl Johan’s Gate… og så finner de seg ei sklie! For hva annet handler vel Garde ballet om enn knulling? Javel, en litt fancy fest først, for riktig å gjøre opp for den skuffelsen de utkårede jentene kommer til å få på Karl Johan’s Gate senere på kvelden.

Her har de staset seg opp i sine fineste kjoler, stolte over å kunne delta på den stiligste happeningen i året. Og så dette.

(Kl. 03.31- Natten etter Garde Ballet)

Hun ligger der og kikker opp i taket på erverdige Grand Hotel. Var det slik hun hadde forestilt seg at hennes første opphold her skulle bli? Hun er lys våken, tør ikke sovne i tilfelle hun ville komme til å rulle seg over på siden og dermed sove med kinnet inntil den våte flekken på puta. Istedet ligger hun og lytter til snorkingen til «den staute soldaten» ved siden av seg.

Historie læreren hennes hadde fortalt om hvilken ære det var å bli kurtisert av en soldat fra Hans Majestet Kongens Garde for 200 år siden. Hun ligger og funderer på om ikke soldatene på den tiden var litt mer ordentlige på en måte.

Han hadde ikke villet bruke kondom, sa at han ikke følte noe da. Hun ville egentlig ikke risikere å bli gravid, men han argumenterte så intenst at hun ble rent sliten. Skulle det virkelig ikke bli noe på han etter alle de pengene han hadde brukt på fint hotellrom, champagne og limousin? Skulle han måtte komme tilbake til militærleiren og fortelle at han var den eneste som ikke hadde fått kjøtt på kølla? Dette var HANS Gardeball, som HUN var så heldig å bli bedt på. Syntes hun ikke at hun skyldte han noe??

Så til slutt hadde hun gitt etter. Selve akten hadde vært grusom. Hun hadde følt seg som en utvidet gatejente fra Burma, det var umulig å merke noe som helst. Hun så jo at han peiset på der han lå oppå henne, men hun merket ingenting. Den lille soldaten hans var bare så altfor liten. Også så fort som den ble slapp! Den drev tankene hennes inn på spagetti middagene til mor. Hun hadde fnist litt, men han brølte så fælt at han ikke hadde merket noe. Hun hadde lurt på om hun skulle be han ta henne i toern bare for at hun skulle få føle noe hun også, men fant ut at det hadde han ikke fortjent. DEN historien skulle han ikke få fortelle til de andre i leiren!

Så her ligger hun altså, føler seg brukt, lurt, misfornøyd og akkurat idet hun ikke tror situasjonen kunne bli verre, så fiser denne helvetes soldaten! Hun kunne begynne å gråte der og da! Det verste var at han hadde vært stolt av akten deres! «Den tenker jeg satt!» hadde han sagt da han rullet seg av henne. «Ei stønn sia du fikk feid pipa, el? Syns det var litt tørt, jeg! høhø… Er litt trøtt jeg, men du var ikke verst! Får håpe du ikke er sår imorra! Natta da!»

Sår i morgen? Det eneste stedet hun var sår akkurat nå var i sjelen. Han hadde jo vært så morsom. Fått henne til å le med den vitsen om hu jenta som foretrakk å ta med seg agurker hjem fremfor menn, for da kunne størrelsen sjekkes på forhånd.

Her hun ligger føler hun seg litt som den jenta i vitsen. Hun hadde ikke kunnet sjekke størrelsen på forhånd. Det var så mye dill-dall på den uniformen at det hadde vært umulig å lure ei hand nedi for å sjekke. Jaja, tenker hun og tasser naken inn på badet, måtte litt på do.

Hun føler seg litt bedre når hun bruker barberhøvelen hans til å barbere kjønnsleppene… Bare litt.

Beslektede artikkler

Back to top button