Noveller i flere delerNoveller i flere deler

På haiketur del 2
5 (1)

Lytt til denne novellen:
0:00
0:00

Jean tok et kraftig tak i kuken min, og sa på gebrokkent engelsk at hvis jeg ikke oppførte meg bra nå, så ville han vri av denne lille snabelen. Jeg nikket, og svelget, og nå var frykten sterkere enn noen gang. Han løsnet hendene mine, og satte på meg et håndjern med armene bak på ryggen. Deretter løste han også opp foten min, i trygg forvisning om at han var mye sterkere enn meg, og lett kunne legge meg i bakken.

«Ok, down on your knees,» kommanderte han, og pekte mellom knærne sine der han satt på sengen. Jeg forstod at jeg ikke hadde noe valg her. Innså også at jeg var helt alene, jeg var lurt i en felle jeg ikke så noen vei ut av. Det som overrasket meg mest, imidlertid, var at kuken min faktisk var like stiv. Blir jeg kåt av at han skremmer meg, spør jeg meg selv, idet jeg setter meg til rette.

Jeg vet hva som kommer, men likevel er det et sjokk når han tar tak rundt hodet mitt og presser meg mot skrittet sitt. Jeg kjenner at det rykket i kuken hans gjennom shortsen. Jean ber meg småbite i kuken, og jeg forsøker så godt jeg kan. Ikke er det så lett å få tak gjennom to lag med klær, men jeg kjenner at kuken hans blir stivere. Det faller meg ikke inn å ikke lystre, til det er taket hans rundt hodet mitt for kraftig.

Brått skyver han meg bort og drar ned både shorts og boxer i en rask bevegelse. Kuken hans er stor, tykk og ser ganske så fryktinngytende ut på nært hold. Den er lengre enn min, og mye tykkere. Jeg forsøker å ikke tenke på hvilken situasjon jeg er i. Forsøker å fortrenge bildet som dukker opp i mitt indre, av meg på knærne, bakbundet, med en stor og tykk kuk like foran meg. Bestemmer meg for å lystre og gjøre så god jobb som jeg kan, da jeg innser at det er eneste måten dette marerittet kan få en slutt på.

Derfor lystrer jeg når han kommanderer meg til å begynne å slikke kuken hans. Forhuden dekker ikke hodet, og snart begynner safter å komme til syne. Jeg får beskjed om å slikke med i meg, og å føre kukhodet inn i munnen. Kuken er så tykk at når jeg har hele hodet inn i munnen, føles det som om munnen min alt er full. Men jeg får fort erfare at der er alltid plass til mer. Igjen legger han hendene sine bak hodet mitt, og begynner å føre munnen min stadig lengre nedover staken sin.

Jeg er fullstendig maktesløs, og til min egen skrekk opplever jeg at kuken min faktisk blir enda stivere. Bare halve kuken hans var kommet inn da jeg merket at det ikke er plass til mer. Jeg begynte å få problemer med å puste, og forsøker å trekke meg tilbake, men da festet Jean taket og presser enda litt mer av kuken sin inn. Jeg begynner å få panikk, men han holder meg i et jerngrep. Jeg trodde jeg skulle til å besvime da han plutselig slapp taket, og jeg kunne gispe i meg luft. Men etter to korte, hektiske åndedrag, presset han seg inn igjen.

Jeg kjente at følelsen av nær besvimelse kom mye fortere denne gangen, og igjen slapp han meg akkurat i riktig tid. Slik lekte han med meg, som om han frydet seg over den totale dominansen. Ikke bare kontrollerte han munnen min, men også hvor mye luft jeg skulle få. Etter gjentatte ganger, slapp han meg helt, og jeg falt bakover gulvet og ble liggende med armene under meg.

Jean snudde seg og stilte seg på alle fire i sengen. Deretter gav han tegn til at jeg skulle klatre opp bak ham, og jeg forstod at jeg igjen måtte slikke et rumpehull. Jeg krabbet opp, og satte meg på kne bak Jean. Siden jeg ikke kunne bruke hendene til å støtte meg med, måtte jeg finne riktig tyngdepunkt for ikke å hvile hodet mot rumpa hans. Jean likte ikke nølingen min, og ropte på Susan, at hun skulle komme og hjelpe til.

«Å for et herlig syn,» sa hun idet hun kom inn. «Du må virkelig elske å slikke rumper,» sier hun til meg før hun og Jean veksler noen setninger på fransk som jeg ikke får med meg. Plutselig tar Susan tak i leggene mine og drar de litt bakover. Ikke mye, men nok til at jeg mister balansen jeg hadde, og blir presset av min egen tyngde mot Jean. På den måten kontrollerer Jean hvor tunga mi skal jobbe bare ved å bevege seg litt opp eller ned.

Bak meg begynner Susan å klaske meg på baken med flat hånd. Og plutselig kjenner jeg at hun i tillegg fører en finger ned i rumpesprekken min til hun finner mitt anus. Der gjør hun en stans, før hun forsiktig begynner å presse fingeren inn. Jean begynner å stønne, og Susan reagerer med å begynne å regelrett fingerknulle meg. Først er det bare en finger, men plutselig tar hun den ut, og sekunder etter er hun tilbake med to fingre. Nå kjenner jeg at de er våte og glir lettere inn, og jeg regner med at hun har brukt sine egne safter til smørning.

Jean gjør stadig mer rytmiske bevegelser, og plutselig snur han seg og igjen er jeg i nærkontakt med kuken hans. Denne gangen tar han tak i håret mitt, og fører meg direkte ned på kuken. Jeg kjenner Susan fører en tredje finger inn i anus, og hun begynner å øke farten. Jean justerer sin stilling slik at han kan benytte seg av min vekt til å føre munnen min nedover kuken sin, og slik begynner et kappløp jeg sent vil glemme. Han presser meg ned over kuken slik at jeg igjen ikke får puste, og når han slipper på trykket, slipper han meg kun halvveis opp slik at jeg kun kan puste gjennom nesen.

Jean finner rytmen, og presser meg til å følge den. Etter de første heller mislykkede forsøkene, hvor jeg får inn for lite oksygen, klarte jeg å finne ut at hvordan jeg skulle puste. Hurtig inn gjennom nesen, og å la luften sige ut av seg selv. Jeg er sikker på at det pågikk i mange minutter. Etter hvert var jeg helt følelsesløs i hele munnen og jeg kjente at det rant slim og kuksafter ned fra begge munnvikene.

Så kjente jeg Jean økte tempoet, og han presset meg stadig lengre ned på kuken. Plutselig begynte han å sprute. Kuken var langt inne i munnen min, og sæden traff ganen min og begynte å renne nedover svelget. Jeg fikk brekninger, og forsøkte å trekke meg bort, men Jean holdt meg i et jerngrep. I tillegg kjørte Susan tre fingre inn i meg så langt hun klarte, og plutselig kjente jeg at jeg begynte å sprute jeg også.

Susan holdt meg på plass over kuken til Jean helt til han var helt tom og kuken begynte å visne. Deretter trakk hun meg tilbake og viste meg damen etter min egen utløsning. Med tre fingre i anus og andre hånden rundt ballene mine kommanderte hun meg til å slikke opp min egen sæd.

Susan lenket meg deretter fast til sengen, og de begge gikk utenfor. Det tok ikke lang tid før jeg begynte å høre høylydte stønn fra de begge, og det behøvdes ikke noen stor fantasi for å forstå hva som foregikk. Jeg kjente at kuken min begynte å vokse igjen, og tok meg selv i å håpe at de hadde planer om å ta meg med videre langs kysten av Belgia.

Vurdering

Beslektede artikkler

Back to top button