Spesielle historier

Skyldig som faen
4 (2)

Problemene begynte da jeg pulte Janne. Jeg var jo selvsagt ikke klar over konsekvensene da og jeg husker ennå hvordan jeg følte meg innvendig. Innvendig var jeg et eneste stort smil. Det bruste og boblet og jeg takket gudene for denne særdeles uventede sexen som var kommet min vei. Kvinnen foran meg på sengen lå på ryggen med beina brettet over seg og i denne stillingen tok hun tak i trusen sin med begge hender. Sakte og forførerisk ble trusen ført opp langs lårene, forbi leggene og helt til tåspissene. Hun så meg rett inn i øynene, men jeg hadde problemer med å fokusere på blikket hennes. Mine øyne ville helst ned til den nederste delen av lårene hennes, mer presist det som befant seg mellom disse sammenklemte lårene.

Jeg kunne skimte to glattbarberte kjønnslepper, to porter som snart skulle lukke seg opp og slippe meg inn. «Vi trenger vel ikke disse lenger?» sa Janne og kastet trusene vekk. Beina hennes spredte seg og hun lå nå på ryggen og var åpen og klar for meg. Jeg la meg forsiktig ned med hodet mellom lårene hennes og begynnte å la tunga mi leke med den varme åpningen. Reaksjonene hennes lot ikke vente på seg og det burde de heller ikke. Mine egenskaper med tunga hadde gledet mang en kåt møy tidligere og jeg visste hvordan ting skulle gjøres.

Janne var den beste veninnen til Anette og Anette var kona mi. En halv time tidligere hadde vi tre vært samlet i leiligheten til Anette og meg. Janne hadde stukket innom for å treffe Anette og jeg hadde sluttet meg til dem for kaffe og småprat. Stort sett var det jentene som småpratet. Jeg var opptatt med å stirre ned i den gigantiske utringingen til Janne, en utringing der jeg visste at de deilige brystvortene lå kun få millimeter innenfor kjolen. Hun hadde ikke BH på seg og knoppene lagde svake buler i stoffet. Jeg hadde lyst til å kaste meg over henne der og da, flerre av henne kjolen og spidde henne på sofaen.

Men jeg var selvsagt overbevist om at jeg aldri skulle få klørne mine i kroppen hennes. Janne og Anette var altfor gode venner til at noe slikt kunne gjøres, trodde jeg. Jeg hadde vært mye utro mot Anette, så mye at jeg kanskje følte ett lite stikk av dårlig samvittighet langt der inne. Men hva kunne jeg egentlig gjøre? Jeg var en veldig attraktiv mann. Et pent ansikt og en veltrimmet kropp kombinert med penger og en usedvanlig karisma. Menn som meg pulte mange damer, det var bare slik det var. Anette må ha hatt en anelse om hva som foregikk bak ryggen hennes. Kvinner legger merke til slike ting selv om en klarer å skjule alle konkrete beviser og med min forbruk av fitte var det en umulighet at hun fremdeles var uvitende.

Heldigvis valgte hun enten å fortrenge eller å godta og dette var i grunn logisk. Anette trengte meg mer enn jeg trengte henne. Hun var avhengig av en spennende mann som kunne få henne til å brenne av lidenskap slik bare jeg kunne. En vanlig, trofast, snill og hengiven mann var ikke noe for Anette. Det ville ha vært alt for kjedelig. Derfor måtte hun bare godta at en mann som meg aldri kunne være trofast. Likevel ville det aldri ha falt meg inn å prøve å forføre Janne som hadde vært hennes beste veninne siden barndommen. Jeg likte sjanser og spenning men jeg var ikke dum.

Overraskelsen var stor da Janne la an på meg den kvelden. Anette måtte kjøre til den andre delen av byen for å levere en nøkkel til en arbeidskollega. Det kom minst til å ta to timer og i mellomtiden ble Janne og jeg overlatt til hverandre. Så snart døra smalt igjen kom Janne nærmere meg på sofaen. Denne deilige kvinnen med solbrun hud som pulserte inne i den hvite sommerkjolen, de perfekte brystene og det lange, ravnesvarte håret. Før jeg fikk reagert lå hånden hennes i skrittet mitt og befølte den massive ereksjonen. Øynene hennes hadde låst blikket mitt.

«Jeg vet hva du vil», sa hun. «Blikket ditt har brent brystene mine i hele kvelden.» Jeg ville protestere, men før jeg fikk sagt noe var tungen hennes inne i munnen min og kroppen hennes satt over meg. Så trakk hun seg tilbake og sa: «La dette være vår hemmelighet?» Munnen min foretrakk seg i et triumferende smil. Jeg hadde gjenvunnet fatningen og skjønte nå hvilken mulighet som åpenbarte seg. Janne og Anette var besteveninner, men Janne klarte likevel ikke å motstå meg. Der og da var jeg veldig glad for å være et sexsymbol.

«Ja,» svarte jeg. «Man må jo ha noen hemmeligheter.» Med disse ordene kastet jeg meg over henne. Kjolen forsvant fort. De perfekte brystene kom frem i sin helhet og jeg måtte bare smake på dem. Mens Janne stønnet og pustet dypt lot jeg tunga mi kjærteigne brystene og jeg slikket og småbet på brystvortene til de ble helt stive. Så kledde hun av meg og avdekket en kropp som jeg hadde all grunn til å være stolt av. Ereksjonen min stod som den imponerende galleonsfiguren til et mektig slagskip. Nå var det kun et klesplagg som måtte bort og det var den vesle og sikkert våte trusa til Janne. Nå skulle hun få pikk som hun aldri hadde fått pikk før.

«Ta meg, jeg vil ha pikken din i meg nå.» peste Janne. Hun hadde nettopp kommet og jeg lå fremdeles mellom lårene hennes og slikket henne. Nå hadde jeg tatt fokuset vekk fra klitorisen og kjærtegnet i stedet leppene hennes med tunga mi. Egentlig hadde jeg tenkt å la henne komme en gang til, men OK: Ville hun ha pikk så skulle hun få det. Hun spredte beina sine så mye det lot seg gjøre, tøyde lårene fra hverandre slik at den søkkvåte fitta gapte mot meg. Øynene hennes var kåte og forventningsfulle. «Kom til meg», sa hun.

Jeg lente meg over henne og plasserte pikken min slik at hodet lå og hvilte mot åpningen hennes. En rampete ide kom inn i hodet mitt. «Vil du ha pikk», sa jeg. «Ja,» hvisket hun. «Be om det.» Hun tryglet og ba. «Vær så snill. Knull meg nå. pliiiis. Ta meg.» Til slutt sank jeg inn i henne og hun stønnet høyt. Jeg begynte å knulle henne med dype og saftige støt. For hver gang jeg støtte trakk jeg meg sakte ut igjen og når jeg var nesten helt ute presset jeg pikken tilbake, helt til bunns. Etter hvert økte jeg farten og Janne begynte å stønne høyere.

«Jeg kommer igjen. Jeg kommer, jeg kommer, jeg kommer…..» hikstet Anette idet hun fikk en ny orgasme. Selv kjente jeg at jeg ikke klarte å holde igjen lenger. Jeg måtte ha utløsning. Denne kvinnen som jeg hadde beundret siden jeg så henne første gang skulle nå sprutes full av varm sperm. Jeg var konge. En triumferende følelse bredte seg kroppen min mens jeg kjente at orgasmen var på vei og jeg pumpet henne som et damplokomotiv. Janne stønnet i takt med bevegelsene mine og jeg kjente at dette kom til å bli den kraftigste orgasmen jeg hadde hatt på svært lenge.

Det var da jeg så Anette komme inn i synsfeltet fra venstre.

Jeg har levd et spennende og innholdsrikt liv men aldri har jeg opplevd at en situasjon har endret seg så totalt fra himmel til helvete som denne. Akkurat når den første bølgen av orgasmen skyllet inn over meg, så jeg at Anette kom inn i stuen. Ansiktet mitt ble forvandlet til et skrekkslagent spørsmålstegn som stirret vantro på Anette mens pikken min pumpet Janne full av sperm. Janne stønnet fremdeles og hadde tydeligvis ikke sett noe. Minnene mine fra de øyeblikkene er tåkete og uklare, men jeg husker at jeg forvirret trakk meg ut av Janne og at pikken min dryppet av sæd og kvinnelige safter. Det var som å bli tatt på en mordscene med en rykende pistol eller en blodig kniv.

Anette forholdt seg merkelig rolig. Hun hadde sannsynligvis stått og sett på en stund og gitt seg til kjenne i det mest prekære øyeblikket. Det var ingen mulighet for at hun allerede nå var ferdig med ærendet sitt. Hun hadde nok vært i huset hele tiden. «Roger,» sa hun og hun snakket med en rolig, kald autoritet som jeg aldri hadde hørt i stemmen hennes før. Fremtoningen hennes gjorde at jeg ikke åpnet munnen for å komme med forklaringer eller for å bønnfalle henne om tilgivelse. I stedet ble jeg stående paff og avvente de neste ordene hennes. Den våte pikken min dinglet halvslapt mellom lårene mine og sendte ut et eneste signal: SKYLDIG. SKYLDIG SOM FAEN.

«Hvis du vil ha noe mer med meg å gjøre, Roger, så foreslår jeg at du går inn på soverommet vårt og at du blir der til jeg sier du kan komme ut igjen. Nå vil jeg ha en prat med Janne.» Jeg fomlet rundt for å finne boxeren min. «Nå!» sa Anette hardt, men fremdeles rolig. Jeg adlød henne. Hodet mitt var fullstendig tomt og jeg følte meg svimmel og omtåket. Uten et ord gikk jeg naken inn på soverommet og lukket døren bak meg.

Inne på soverommet fant jeg noen klær å ta på meg og satte meg til slutt ned på senga. Nå begynte det å gå opp for meg hvilken prekær situasjon jeg var i. I flere år hadde jeg levd herrens glade dager og stukket pikken min inn i våte fitter rundt om kring mens Anette tok i mot meg med åpne armer og lår hjemme. Så lenge jeg fikk blodet til å koke i Anette så fant hun seg i hva som helst. Hver gang jeg merket at hun koldnet så fant jeg på noe spennende og fikk henne til å klamre seg til meg igjen. Jeg hadde henne rundt lillefingeren. Inntil nå. Selv ikke hun kunne finne seg i dette. Ektemannen og barndomsveninnen kastet seg i armene på hverandre og knullet vettet av hverandre så snart de trodde at hun hadde lukket døren bak seg.

Selv hun hadde vel grenser. Dette kom kanskje til å bety slutten på et meget fordelaktig liv for meg. Jeg kunne fremdeles boltre meg i damer, men hvis Anette forsvant ville jeg ikke lenger ha noen å komme hjem til. Nå innså jeg at Anette faktisk spilte en viktig rolle i livet mitt. Akkurat hvor lenge jeg ble værende på soverommet vet jeg ikke, men jeg tror det må ha vært i nærheten av en time. Jeg roet meg ned og fikk tenkt gjennom situasjonen jeg var i. Helst ville jeg gå inn til Anette og forlange å få snakke med henne alene, men jeg visste at det var uklokt nå. Hun måtte få roe seg ned på egen hånd først.

Utålmodigheten begynte likevel å trenge seg på da døra til soverommet åpnet seg og Anette og Janne kom inn. Jeg reiste meg straks fra senga og åpnet munnen, men Anette avbrøt meg før jeg fikk sagt noe. «Ikke si noe. Jeg er ikke interessert i å høre på unnskyldningene dine nå. Det er ingenting du kan si som kan forandre situasjonen. Janne har fortalt meg alt.» Stemmen til Anette var fremdeles rolig og kald. Jeg så på Janne og hun smilte ondskapsfullt til meg. Nå begynte jeg å ane at dette kunne bli verre enn jeg hadde trodd.

«Jeg har lenge mistenkt at du har gått bak min rygg, Roger. Lenge har jeg trodd at du har hatt andre kvinner, men jeg har fortrengt disse tankene. Jeg har vært dum og blind. Vet du hvorfor jeg har vært dum og blind, Roger?» Jeg ristet på hodet. «Fordi jeg har elsket deg, Roger. Jeg har elsket deg, og akkurat nå skjønner jeg ikke hvordan det har vært mulig. Jeg gir deg en liten, enkel test og du feiler. Du klarer ikke å være alene med min beste veninne i 5 minutter før du kaster deg over henne.»

«Men….» Det var jo strengt tatt Janne som kastet seg over meg, men jeg ser fra ansiktene til de to kvinnene at det ikke betyr noe nå. «Hold kjeft, Roger. Ikke si noe. Hvis du er interessert i å beholde meg så skal du ikke si noe som helst. Nå er tiden kommet for å høre, Roger. Du skal høre og adlyde.» Jeg stusset litt over hva Anette mente med ordet «adlyde». Det kom jeg snart til å finne ut av.

«Det kan være en sjanse for at vi to kan være et par etter dette, men da må du gjøre som jeg vil nå. Jeg er ikke interessert i å høre hva du har å si. Jeg er kun interessert i at du skal gjøre som jeg sier.» Hun tok en liten kunstpause. «Vil du fortsette å ha et forhold til meg, Roger?» «Ja….» svarte jeg spakt. «Da må du vise det gjennom handling. Du må vise at du er villig til å ofre noe for meg og det skal du få sjansen til i kveld. Din suksess er avhengig av at du gjør nøyaktig det jeg ber deg om uten å stille spørsmål. Er du villig til det?» Jeg nikket. Nå hadde jeg ikke noe valg. Det var for sent å løpe ut for å kjøpe blomster nå.

«Svar meg: er du villig til det?» Stemmen hennes var hardere nå. «Ja,» sa jeg. Nå var jeg veldig usikker på hva Anette hadde planlagt. «Det er bra, Roger. Det virker som det er litt vett i deg tross alt. Ta av deg klærne. Du kommer ikke til å trenge dem i kveld.» «Hva?» utbrøt jeg. «Roger, hva var det jeg nettopp sa. Jeg sa nettopp at du skulle adlyde meg uten å stille spørsmål slik at du kunne vise meg at du er villig til å ofre noe for forholdet vårt. Uten å stille spørsmål, Roger. Valget er ditt.» Nå begynte jeg å få bange anelser og jeg ante konturene av noe skummelt foran meg. Imidlertid var jeg presset opp i et trangt hjørne. Kombinasjonen av min egen skamfølelse og den nyvunne autoriteten hos Anette gjorde at jeg begynte å dra t-skjorten min over hodet.

«Vent.» Janne avbrøt plutselig og henvendte seg til Anette. «Kan vi ikke få ham til å strippe til musikk. Han er jo fryktelig flink til å danse.» Det rampete uttrykket i ansiktet til Janne fikk meg til å innse at jeg virkelig skulle få lide for mine synder i kveld. De hadde tydeligvis planlagt en slags botsøvelse som jeg måtte gjennomgå og hvis dette var begynnelsen så kom dette til å bli en ubehagelig aften. «Ja, han er jo en god danser.» For første gang så jeg et smil på leppene til Anette, men det var ikke et hyggelig smil. «Roger, bli med inn i stua. Du skal strippe for oss.»

Et minutt senere stod jeg på gulvet i stua. Janne og Anette satt i sofaen og stirret på meg og stereoanlegget spilte YMCA. «Sett i gang, da. Det er ingenting å vente på.» sa Janne. Jeg følte meg som en idiot, men begynte å tvinge meg selv til å danse. Aldri har jeg hatt så lite lyst til å danse som akkurat der og da, men jeg skjønte at dette var alvor og etter hvert strippet jeg av meg plaggene. Jeg rullet og rocket meg mekanisk omkring og etter en liten evighet hadde jeg strippet av meg bokseren og kastet den ut i rommet. Nå stod jeg naken foran de to kvinnene. Nakenhet hadde aldri plaget meg tidligere. Jeg hadde en kropp jeg var stolt av med veldefinerte muskler som kvinner ofte skrøt av. Lengden på pikken min hadde jeg heller aldri skammet meg over og jeg likte vanligvis å være naken foran kvinner.

Denne gangen var det imidlertid ikke slik. Da jeg stod foran de undersøkende blikkene til disse to kvinnene skjønte jeg hvordan klær også kan definere et maktforhold. Jeg var naken og de var påkledd. Jeg var sårbar og de var beskyttet. Inne i meg vokste en følelse av at disse kvinnene hadde makt over meg nå.

Mens jeg fremdeles stod naken foran Janne og Anette ringte dørklokken. Jeg ventet ikke besøk nå, og min situasjon tatt i betraktning så håpet jeg inderlig at Anette heller ikke gjorde det. Dette håpet ble fort knust. «Ah, endelig,» utbrøt Anette. «Der kommer Marte. Gå og lukk opp for henne, Roger.» Jeg stivnet. «Gå og lukk opp for Marte. Nå.» Dette ble bare verre. Marte var en søt liten blondine som hadde kjent Anette fra studietiden. Hun var en av de kvinnene jeg ofte siklet over, men som jeg aldri hadde prøvd meg på og nå skulle tydeligvis hun også være med på sirkuset.

Panikken begynte å bre seg i kroppen min da jeg gikk og lukket opp. Utenfor stod søte Marte og gliste. «Heisann, Roger. Du ser strålende ut.» Hun gikk forbi meg inn i leiligheten og i det hun passerte meg gav hun meg et hardt klaps på rumpa. «Du burde gå kledd slik oftere,» sa hun mens hun gikk inn i stua til de andre. En stor sportsbag hang fra skuldrene hennes. Jeg ble stående igjen i yttergangen og måpe. «Roger!» ropte Anette fra stua. «Hva er det du driver med nå? Kom tilbake hit med en gang.» «Jeg tror han leker med seg selv.» sa Janne, og de tre kvinnene brøt ut i latter.

Molefonkent slentret jeg tilbake i stua der Marte hadde satt seg på sofaen sammen med de andre. «Du trenger ikke stå der ute for å leke med deg selv, Roger.» sa Anette. «Du kan jo gjøre det her. Kom igjen, la oss få se at du leker med deg selv.» «Men…» Nå gikk det for langt. Jeg kjente meg mer naken og ydmyket enn noensinne og nå ville de ha meg til å onanere foran dem. «Ikke noe men, Roger. Du husker hva vi sa. Ingen spørsmål. Adlyde blindt.» «Du vet vel hvordan man runker?» sa Marte og de andre lo. Marte så ut til å storkose seg i sofaen. «Sett i gang nå. Sett deg på kne og runk for oss.»

Sakte sank jeg sammen og begynte å gjøre som de sa. Ansiktet mitt brant av skam og jeg regnet med at det var lettere tomatfarget. Dette var det mest ydmykende jeg noensinne hadde vært med på. Derfor var jeg overrasket over at kroppen min begynte å gi respons. Et eller annet sted inne i meg ble det tent en liten flamme. Kanskje var det de tre sexy kvinnene som satt i sofaen foran meg med dype utringinger og deilige former. Kanskje var det prestasjonsinstinktet mitt som slo inn. Kanskje, men jeg likte ikke denne tanken, var det følelsen av å være i disse kvinnenes makt og bli brukt av dem. I alle fall hadde jeg snart en massiv reisning og nytelsen begynte å brenne om kapp med skammen i kroppen min.

«Se på han, da. Se så kåt han er.» sa Janne. «Det er nesten litt søtt,» sa Marte og fniste. Nå var det virkelig blitt godt. De ubehagelige episodene for en time siden var ute av hodet mitt og det eneste jeg tenkte på var min egen nytelse og de tre møyene i sofaen. Jeg pustet og peset og spilte for dem mens jeg tenkte på hvordan det ville være å knulle alle tre samtidig. Kanskje jeg skulle få gjøre det senere på kvelden. «OK. Stopp nå, Roger.» befalte Anette.

Skuffelsen lyste tydeligvis ut av øynene mine for Marte purret: «Ahhh, stakkar. Se så skuffet han ble.» «Nå må du ikke bli for ivrig, Roger.» fortsatte Anette. «Vi skal ikke ha noe mer spruting nå. Du har jo tross alt sprutet en gang i kveld og du vet jo hvilke konsekvenser det fikk. Det er slett ikke meningen at du skal sprute mer i det hele tatt.» Kroppen min verket. Nå brydde jeg meg ikke om at jentene så på. Nå ville jeg bare ha utløsning. Jeg måtte få utløsning. «Det er ikke meningen at du skal nyte denne kvelden, Roger. Meningen er at du skal gjøre bot for dine synder. For å få min tilgivelse må du vise at du er verdig og prøvelsene dine har så vidt begynt.»

Håpet mitt om å få ha vill gruppesex med alle tre i løpet av kvelden ble nå sterkt redusert. «Jeg har med sakene,» sa Marte og tok fram bagen hun hadde kommet med. Den inneholdt en rekke «redskaper» som jeg kom til å få kjennskap til utover kvelden. Det første som ble tatt ut av bagen var et hundehalsbånd som ble plassert rundt halsen min og Anette ledet meg rundt i rommet som en hund. Jeg humpet etter henne på alle fire med pikken dinglende mellom beina.

I de neste timene herset jentene med meg. Jeg serverte dem rødvin og underholdt dem med å danse naken til musikk. Til takk fikk jeg rapp over rompa med en pisk som Marte hadde med seg i bagen sin. I lange perioder lå jeg på kne og slikket føttene deres etter tur. Følelsen av å ydmykelse lå hele tiden og ulmet. Tidligere på dagen hadde jeg ligget med ansiktet begravd i fitta til Janne og slikket henne, men da hadde jeg vært en erobrer. Nå var jeg kun en ussel slave som lå naken foran henne og måtte adlyde hennes minste vink. Den minste anledning brukte hun til å slå meg med pisken. Alt handlet om å tjene jentene og ingenting handlet om å tilfredsstille meg, selv om jeg sårt trengte tilfredsstillelse. Når jeg lå og slikket føttene til jentene fikk jeg muligheten til å beundre dem på en måte som jeg ikke hadde gjort før.

Å se en jente nedenfra på den måten var noe jeg sjelden hadde gjort før og det fikk fram et helt nytt aspekt i skjønnheten til disse kvinnene. Jeg så Anette på en måte jeg aldri hadde sett henne, så hvor deilig og elegant hun var. Hun fortjente egentlig bedre, Anette. En så deilig kvinne fortjente å bli tilbedt, ikke utnyttet. «All denne fotslikkingen har gjort meg småkåt,» sa Janne. «Nå trenger jeg en litt annen type slikking.» Uten videre om og men fjernet hun den vesle trusa si og var nå naken under den hvite sommerkjolen. «Kom hit, Roger. Dette har du gjort før og jeg forventer at du gjør det skikkelig.» Så bar det under kjolen til Janne for å tjenestegjøre mer med tunga mi. Stadig vekk fikk jeg føle pisken på rompa.

«OK.» Etter en stund tok Anette ordet i den vesle forsamlingen. «Roger, du har oppført deg bra og vært et artig leketøy for oss i kveld og det er bra. MEN, det tillitsbruddet du har begått kan ikke glemmes etter litt slikk og ingenting.» Marte fniste av punchlinja men Anette så strengt på henne og signaliserte at alvorets time var kommet. Få minutter senere stod jeg bøyd over en stol som kvinnene hadde plassert midt på gulvet i stua. Jeg stod bak stolen og overkroppen min var bøyd slik at stolryggen presset inn i magen min og hendene mine var lenket fast til stolens fremre bein.

I denne stillingen ble jeg tvunget til å se ned i gulvet. Jeg kunne løfte på hodet for å se meg rundt, men det var anstrengende og umulig å holde ut lenge av gangen. Rompa mi struttet ut i lufta bak meg. Den var mitt mest sårbare punkt for øyeblikket. «Vet du hva dette er?», sa Anette. Hun holdt et tynt bambusrør ned foran ansiktet mitt. «Det er et spanskrør,» fortsatte hun, da jeg ikke svarte. «Spanskrør bruker man til å gi korreks til uskikkelige gutter. Jeg har en mistanke om at du ennå ikke har stiftet bekjentskap med dette, Roger. Hvis foreldrene dine hadde tatt litt ansvar og gitt deg litt mer juling da du var ung, så hadde du kanskje hatt litt folkeskikk, du også. Kanskje hadde du lært å ikke stikke pikken din i alle hull som måtte by seg fram.»

Mens hun snakket gikk hun rundt meg og med jevne intervaller så jeg de sexy høye hælene hennes komme inn fra høyre og forsvinne til venstre i synsfeltet. Fra lyden å dømme slo hun spanskrøret taktfast mot den ene håndflaten sin. «Men heldigvis for deg er det aldri for sent,» sa hun. «Vi skal nå prøve å få banket litt vett inn i den vesle skallen din.» Spanskrøret smalt mot rompa mi og jeg kvapp til. Det svei. En gang til. «Ouch» klaget jeg. «Åhhh, han ynker seg allerede,» purret Marte. «Staaakar».

Det slo meg at Marte var like sadistisk som hun så søt og uskyldig ut. «Du kan spare klynkingen til senere,» sa Anette. «Du har plenty å se fram til.» Så slo hun igjen. Hun slo hardt, la ikke noe i mellom. Smerten vokste. Jeg klynket og bar meg for hvert slag. «Skal du være trofast nå?» «Jaaa, jaa, jeg auuuu…. jeg lover… «, klynket jeg. «Vær så snill, ikke slå mer…AUUU» «Du aner ikke hvor deilig det er å se deg lide. Du har fortjent hvert eneste slag.» «AAAAHHUU, nåde, nåde.» «Sorry, Roger. Jeg bare koser meg for mye akkurat nå.» «AAAUUUU» «En til?» «NeeeeAAUUUU.» «Har du ikke fått nok?» «Joooo, pliiiiis. ÅÅÅÅHHH.»

Etter en stund sluttet hun å slå. Jeg vet ikke hvor lenge det varte, husker bare at jeg var helt omtåket av smerte. Rompa mi brant. Alt jeg ville var at hun skulle slutte, men hadde jeg visst hva som kom etterpå hadde jeg gjerne latt henne piske meg resten av natta i stedet. «Nå har vi kommet til den delen av kvelden som jeg har gledet meg mest til,» sa Anette. «Nå skal jeg lære deg et par ting om utroskap. Du skal få føle hvordan jeg har hatt det. Dette blir å slå to fluer i en smekk. Du får utviklet litt empati med din kjære kone, som du har vært så vemmelig mot, og jeg får hatt det litt morsomt.»

Jeg skjønte ikke hva hun mente. «Møt James,» hørte jeg Marte si. «Halla Roger!» Jeg hørte en dyp mannsstemme i rommet. Panikken tok meg. Hva skjedde nå? Jeg strevde for å se opp og kunne skimte en høy mann i den andre enden av rommet. Han bar en maske, så jeg ikke kunne se ansiktet hans. «Skulle tatt deg i hånda, Roger, men du ser litt opptatt ut.» fortsatte mannen. «Aiaiai, hva har dere gjort med rompa hans, jenter?» Anette tok ordet. «Som Marte sa, Roger, så er dette James. Han heter selvfølgelig ikke egentlig James, men det er ikke viktig for ditt vedkommende. Det som er viktig for deg er at han er en mann med en aldeles deilig kropp, en fantastisk kuk og utsøkte evner som elsker. Hvis halvparten av de tingene jeg har hørt om denne mannen stemmer, så har du mye å lære om elskovens kunst, Roger. Det som skal skje nå, er at jeg og James skal kose oss litt her på sofaen. Han skal knulle meg, Roger, og jeg må si at jeg gleder meg voldsomt. Etterpå skal han kanskje knulle Janne og Marte. Vi får se. Du får bare nyte showet, Roger. Vi kommer ikke til å trenge deg på en stund.»

Fortvilelsen tok meg. Jeg klarte ikke få fram en lyd. Jeg løftet hodet i små rykk og så hvordan Anette og denne mannen kastet seg over hverandre. Klærne deres ble liggende igjen i tilfeldige hauger på gulvet. «Åhhhh,» stønnet Anette. «Du din deilige, deilige mann! Ta meg, knull meg med kongepikken din:» Han tok henne bakfra. Hun stønnet og tryglet om mer. Hardere. «Er det ikke deilig å se på.» Stemmen til Marte var like bak øret mitt. Hun strøk meg over ryggen. «Jeg blir helt våt i fitta mi av å se på, klarer knapt vente til det blir min tur. Så du den pikken, eller. Du skulle vel gjerne hatt en sånn en, skulle du ikke? Hmmmm.»

Så kjente jeg hånden hennes stryke over rompa mi. Den var øm og jeg jamret meg litt når hun rørte ved den. «Stakkars gutt. Alle blir knullet i kveld utenom deg. Sååå urettferdig.» Plutselig kjente jeg spanskrøret stryke over rompa mi igjen. «Jeg skal hjelpe deg, jeg, så du ikke føler deg så utelatt.» Tuppen av spanskrøret presset mot anusen min. Hun hadde tenkt å rævpule meg med det. Følelsen av ydmykelse ble total da hun begynne å føre røret inn og ut av analen min mens min kone ble nådeløst knullet av James på sofaen. Jeg hadde fremdeles ikke gjenvunnet taleevnen. Ut av munnen min kom kun spredte gurglelyder, et og annet nei, stopp, nåde eller lignende fraser.

«Er det ikke deilig å bli rumpeknullet samtidig som du kan se din kone bli tilfredsstilt av en skikkelig mann,» sa Marte. Hun uttalt rumpe med u så hun fikk det til å høres ekstra blærete og hånende ut. «Ja jeg vet,» humret hun. «Du får jo ikke sett så mye fra den stillingen der, men ta det med ro. Janne filmer hele seansen akkurat nå. Du får sjansen til å se det om igjen og om igjen så mye du bare vil.» Jeg kvapp til. Janne filmet. Hvis de hadde dette på film så ville de ha taket på meg i all framtid. Jeg var ferdig.

«JEG KOMMEEER» stønnet Anette. Hun lå under James som knullet henne i misjonærstillingen på gulvet. Hun stønnet og stønnet. James hadde henne i klemme mellom kroppen sin og gulvet og han hamret løs på henne. Det virket som om han også var i ferd med å komme. «JJAHHH» stønnet Anette. Hun var i ekstase. Hun hulket og klynget seg til mannen. Ville ikke gi slipp på han. Til slutt var det endelig over. Janne og Marte løsnet lenkene mine og jeg sank sammen på gulvet. Anette hadde forsvunnet sammen med James og gitt meg beskjed om at hun kom til å bli borte noen dager og at jeg kunne bruke tiden til å tenke på hvordan jeg burde behandle min elskede kone.

All kraften var borte fra kroppen min og jeg hadde ingen motstand igjen. Da de to kvinnene leide meg til soverommet var jeg naken, slått og med et voldtatt rompehull. Jeg var redusert fra mann til hund. Inne på soverommet stelte de den verkende rompa mi med noen lindrende kremer. Det ble ikke sagt noe særlig. På tross av smerten og fornedrelsen merket jeg at jeg ble kåt av de myke berøringene til jentene på den nakne huden min. Da Marte tok pikken min i hånda si protesterte jeg ikke. Jeg lå på ryggen og kåtheten bygget seg raskt opp. Jeg så opp på henne. En nydelig, sexy jente. Hun stoppet. «Skal jeg fortsette?» «Ja,» sa jeg. «Hva er det magiske ordet?» «Vær så snill, fortsett» «Vær så snill, frøken Marte, heter det» «Vær så snill, frøken Marte. Vær så snill å runk meg. Vær så snill å la meg komme.» Jeg hadde ingen motstandskraft igjen. Jeg ville gjøre alt for å få beholde denne kåtheten som dekket over smerten og fornedrelsen. «Vær så snill,» tryglet jeg.

«Sånn skal det låte.» sa Marte. Hun fortsatte å runke meg. Jeg lå helt stille og nøt det. Etter all ydmykelsen var det så deilig å la kåthetens rus ta overhånd, og begrave meg i nytelse. Jeg kom og sæden sprutet over magen og brystet mitt. Noen dråper traff til og med ansiktet mitt. Etter orgasmen slapp Marte pikken min og begge jentene gikk ut av døren. Like etter hørte jeg at ytterdøren ble lukket. Jeg lå igjen alene. Alene med skammen, fornedrelsen og vissheten om at livet mitt aldri kom til å bli det samme igjen.

Beslektede artikkler

Back to top button