
Takk til Dr. Greve0 (0)
Jeg nynnet meg våken på melodien «Wake Me Up Before You Go-Go» og vred hodet sakte rundt i den varme sengen. Jeg hadde sovet godt og vred meg mens jeg sakte, men sikkert lot nattens hendelser komme tilbake til meg. Det hadde vært varm elskov som hadde startet med noe som lignet voldtekt. Det eneste som skilte det fra et slikt samleie var at det var uvisst hvem det var som voldtok og hvem som ble voldtatt. Etter noen harde trefninger hadde vi sunket sammen i sengen og puslet stille med hverandre til kroppene igjen var klare for mer elskov. Sakte, men sikkert hadde vi igjen glidd mot hverandre, og sakte, men med stø kurs, hadde vi på nytt oppnådd klimaks sammen.
Jeg vred hodet ennå en gang, skuffet over å måtte konstatere at du var borte. Jeg la hånden på din side av sengen og kunne tilfreds konstatere at sengen var varm og at du tydeligvis nylig hadde forlatt den. Sakte, men sikkert gikk det opp for meg at dusjen bruste, og at det naturligvis var det som hadde vekket meg. Det betydde at du dusjet, og jeg var i ferd med å gå glipp av en av mine store fantasier, nemlig å se deg dusje. Jeg ville så gjerne se deg i dusjen, se vannet renne nedover den flotte kroppen din.
Jeg rullet dynen til side og var med ett kjapt sprang på bena og på vei opp trappen til dusjen. Takk Gud, der sto hun og strakte seg opp mot de varme strålene. Et syn der bare de flotte konturene kunne sees, men det var nok, mer enn nok for meg, som umiddelbart opparbeidet et stivt lem jeg ikke hadde trodd var mulig etter nattens hendelser.
Hun holdt begge hendene opp mot strålen, og også hodet var vendt oppover. Hun strøk seg flere ganger med hendene gjennom håret, sikkert for å skylle ut såpen. Jeg grublet og håpet i mitt stille sinn. Hun hadde, som tidligere nevnt, sagt at hun ved visse anledninger hadde benyttet seg av dusjstrålene som seksuelt hjelpemiddel. Jeg hadde drømt om å få se det og hadde også mast på henne om å vise meg. Men det hele var foreløpig en fantasi som stadig skapte kåte ilinger gjennom kroppen min.
Det var antagelig ikke slik en forestilling som var mest interessant for henne der i dusjen etter nattens hete elskov, men like fullt var det deilig å se hendene hennes gli opp og ned over kroppen, der bare en meter fra meg. «Ååååå, nydelig.» Der bøyde hun seg ned og hentet opp en flaske fra gulvet, og mens hun helte noe av innholdet i hånden, håpet jeg inderlig at det var Dr. Greves flytende intimsåpe som fyllte hånden hennes.
Et par sekunder senere ble mine drømmer oppfylt ved at hun bøyde seg frem og førte den såpefulle hånden mot musa si. Hun spriket med bena for å komme bedre til, og bøyde seg litt forover slik at fingrene også skulle rekke til baken bakover. «Takk, Dr. Greve,» sa jeg i mitt stille sinn og ønsket meg flasken i min hånd så jeg kunne porsjonere ut og dra det hele ut i det lengste. Men det ville selvfølgelig fullstendig ødelegge stunden som sto for meg.
Jeg måtte føre hånden opp og ned over lemmet mitt, som plutselig ikke lenger var ømt etter nattens hendelser, men tvert imot strakte seg oppover magen og tryglet om å bli runket. Og det ble det, sakte til å begynne med. Ved Gud, mine drømmer så et øyeblikk ut til å bli hørt da hun løsnet dusjhodet fra veggen og førte det ned mellom bena sine. Hun spylte bare vekk såpen, tenkte jeg for meg selv, da plutselig hele kroppen hennes gjorde et stort rykk, og noe fortalte meg at strålen traff der den skulle, eller eventuelt ikke skulle.
Både jeg og pikken min var med ett svært oppmerksomme, og vi kunne sammen konstatere at hun gjorde flere av rykkene som bare kunne bety én ting. Hun onanerte med dusjhodet, slik jeg hadde drømt så lenge om å få se. Hånden min hadde med ett begynt å sette opp farten, og jeg hadde åpnet munnen for å få mer luft. Et øyeblikk stoppet mine bevegelser, og det slo meg som et slag i mellomgulvet om hun virkelig trengte dette etter at jeg hadde elsket henne så intenst til langt ut på morgenkvisten. Og så er det første hun gjør når hun står opp, å onanere.
Jeg hang med leppen i to sekunder, for synet rev meg ut av tankene, og hånden startet et nytt løp med pikken min som stafettpinne. Hun hadde vridd seg fra stillingen med siden mot meg og sto nå med bøyde, sprikende ben og ryggen mot hjørnet innerst i dusjen. Med venstre hånd hjalp hun til å holde seg selv oppe ved å holde i toppkanten av dusjkabinettet, mens den andre hånden lot den varme strålen sveipe over kjønnet sitt.
Hun stønnet svakt der inne nå, og jeg økte hastigheten tilsvarende aktiviteten hos henne. Jeg ville så gjerne komme samtidig med henne, for alt i verden. Nå var hånden hennes stoppet opp, og strålen konsentrerte seg om det punktet jeg så inderlig hadde slikket for bare kort tid siden. Jeg skjønte på de små rykkene i kroppen hennes at hun nærmet seg orgasmen, og økte derfor tempoet med pikken til maks tempo. Like etter hørte jeg den dype rallingen fra halsen hennes i det jeg tydelig skjønte at det gikk for henne.
Hun ristet og ristet i kroppen, og det ville ikke ta slutt. Jeg så for meg saftene hennes som blandet seg med det varme vannet, og det var nok for meg. Hånden min stivnet rundt lemmet, og kaskader av sæd sprutet helt bort på dusjveggen, for deretter å etterlate en stripe av sæddråper nærmere og nærmere meg selv. De siste dråpene falt rett ned, og jeg sto andpusten og tom igjen i døren.
Jeg hadde fått pusten igjen, og pikken hadde lagt seg ned langs låret. Langt i det fjerne hørte jeg en mild stemme som spurte: «Var det så deilig som du trodde?» Jeg kremtet, hostet og måtte etter mye om og men innrømme at det faktisk var enda bedre og flottere enn fantasien min hadde klart å forestille seg til nå.
«Jeg har sett deg lenge,» fortsatte hun. «Du vet jeg kjenner de små lydene her i huset bedre enn du kjenner dem. Så Dr. Greve ble brukt to ganger i dag. Én gang for min skyld og én ekstra gang for din skyld, med mye attåt.» Jeg tuslet litt slukøret, litt tom, litt trøtt og veldig takknemlig inn og la meg på sengen, før min smilende våte venninne besteg sengen og gned seg mot meg.