
Vi skulle EGENTLIG bare se en film…1 (1)
Dette er noen år siden. Jeg skulle på besøk til en jeg var blitt kjent med gjennom ei veninne av meg. Han var rundt 34, jeg var 20. Jeg hadde truffet ham noen ganger tidligere, og vi hadde vært ute på byen – han, jeg og veninna mi + noen til.
En kveld sendte han (Hans) meg melding om jeg ville komme til ham å se en film og spise noe god mat, så kunne man eventuelt gå ut etterpå. Jeg takket ja til tilbudet, og han kom å hentet meg. Dette var også førstegangen jeg var på besøk hos ham.
Da jeg kom inn døra ble jeg møtt i gangen av et kaos av sko. Jeg tenkte først at her var det folk, men nei. Da jeg kom inn i stua satt han og en annen kompis der alene. Jeg hilste på ham, og han sa han het Ole. «Jeg heter Silje,» sa jeg. Han var også en godt voksen mann i 30-åra.
Hans spurte om vi var sultne, og vi satte i gang med å lage hjemmelaget pizza. Han satte på «Istid», og vi satte oss godt til rette. Jeg satt meg i en god stol, men før jeg rakk å si ordet av det, kom hunden og ville holde meg med selskap.
Vi spiste og så ferdig filmen. Jeg sa jeg måtte låne toalettet, og Hans viste vei. Da jeg kom ut igjen ville han vise meg resten av det store huset. Jeg gikk etter ham opp trappa mens han viste meg rundt og pratet om alt. Siste stopp var soverommet, det var ikke så stort. Det sto en datapult i et hjørne med 2 dataskjermer, en harddisk på gulvet og en dobbeltseng på den ene langveggen.
Hans var flink med data, og det passet meg bra. Han viste meg masse forskjellig av diverse programmer, så til slutt gikk det bare i ball alt sammen. Til slutt ble jeg så sliten av å stå, så jeg satte meg på sengekanten. Han kom og satte seg på siden av meg og spurte om det gikk bra. «Joda, det gjør det, fikk bare vondt i beina av å stå.» Vi satt lenge på sengekanten og pratet om det meste, siden vi nå var helt alene.
Plutselig kysser han meg på munnen. Han stopper opp, ser på meg i 4-5 sekunder og fortsetter. Jeg kysser med, det var godt. Plutselig, før jeg rekker å si ordet av det, lener han meg bakover, så jeg blir liggende i sengen. Han legger seg på siden av meg og kysser meg videre.
Plutselig kjenner jeg en hånd som åpner beltet og knappen på buksa. Det er hans. Han lirker hånden inni buksa og ned i trusa. Han fingrer en stund, før han stopper opp og kler av meg resten av klærne. Jeg ligger nå naken i senga. Han kler av seg han også og holder beina mine fra hverandre. Han slikker og leker med meg der nede, slikker klitoris og leker vilt med tungen. Jeg kjenner meg selv som et aspeløv, tenker å mil himmel… Hva skjer nå?
Jeg hadde hatt sex før, men bare med kondom. Jeg kjente pulsen steg betraktelig da han la meg mer til rette i sengen og kom kravlende oppå meg. Han tok tak i beina og la dem til siden, så stakk han kuken inn… UTEN kondom. Jeg ble varm, kald, svett og nervøs på en gang. Jeg lukket øynene, og det eneste jeg klarte å si var: vær forsiktig…
Han smilte og sa det skal han. Han jokka på som ingen andre før hadde gjort. Jeg kjente den kalde svetten som nå hadde forandret seg til en spenning i kroppen som økte i takt med pulsen. Jeg kunne kjenne mine egne hjerteslag. Han økte tempoet betraktelig, det knaket noe helt forferdelig i senga. Plutselig stoppet han.
Han trakk seg ut og sprutet oppover magen og brystene mine. Han spurte hvordan det kjentes. Jeg klarte så vidt å si noe, men fikk stotret frem et svar om at det var godt og at det gikk bra.
Han smilte, tørket av sæden som kom på meg og på sin egen kuk før han bøyde seg ned, ga meg et kyss på munnen og bøyde seg over til nattbordsskuffen. Der hentet han frem en vibrator, som han stakk inn i den allerede nypulte fitta mi. Han satte den først på litt, så økte han etter hvert. Han tok så tak i beina mine igjen og løftet dem så langt opp og frem han klarte, slik at rompa kom godt frem. Og før jeg rakk å si ordet av det, prøvde han litt analsex også.
Jeg var fremdeles selv, men det var det ingen grunn til. Han var veldig forsiktig og veldig snill. Han trakk seg ut og begynte på nytt å leke med tungen nedentil, og han ga seg ikke heller før jeg fikk virkelig kjørt meg den kvelden. Men du og du, så godt det var…
Da jeg kom hjem litt utpå kvelden og jeg skulle krype til sengs, tenkte jeg på hva som hadde skjedd den kvelden. Det som bare skulle være en filmkveld, der vi skulle kose oss med mat og gå ut på byen, ble heller film med noe anna attåt… Men hva gjorde vel det? Jeg hadde jo hatt en av de beste filmkveldene på lenge. Som ga mersmak, for det var ikke siste gangen jeg var på besøk der i huset.