Sexfantasier

Gunn på besøk
0 (0)

Dørklokka plinger på slaget 6 som avtalt og jeg hører døra blir åpnet og at du kommer inn. Jeg har sittet i spenning og ventet på om du turte komme.

Jeg har hatt lyst på Gunn helt siden jeg så henne på en konsert for 2 år siden, men ikke fått muligheten siden hun er gift. Men vi har stadig truffet hverandre i sosiale sammenhenger, og for 2 uker siden fikk vi lurt oss vekk litt. Da sa hun at hun også hadde lyst på meg, og vi avtalte at vi måtte møtes. Etter noen meldinger frem og tilbake på Facebook bestemte vi tid og at hun skulle komme til meg.

Jeg går ut i gangen og suger inn synet av deg: svarte støvletter, lite skinnskjørt og en minimal topp under kåpen som du henger fra deg i gangen. Kjenner det iler i kroppen bare ved synet av deg. Du smiler til meg og snur deg rundt en gang så jeg får sett hele deg.

Jeg gikk imot deg og presset deg opp mot veggen mens hendene begynte på en oppdagelsesferd over den deilige kroppen din. Begynte med det lange svarte håret ditt og fortsatte nedover den 178 cm lange kroppen din, stoppet litt opp ved de deilige brystene dine, blåste forsiktig på vortene og så de vokste før jeg lot tungen sirkle rundt dem. Gikk så ned på kne og lot tungen følge den deilige, formfulle kroppen din nesten ned til knærne, for så å sakte sirkle oppover lårene dine mens hendene sakte dyttet skjørtet opp så jeg fikk se det deilige, nybarberte kjønnet ditt og kjente en svak lukt av kåtskap fra deg.

Pikken min hadde vokst og sto stiv og bankende i shortsen, men jeg hadde bare tanke for å gjøre det deilig for deg nå. Sakte lot jeg tunga gli over og rundt fitta di og kjente du spente kroppen og dyttet hoftene ut imot den, og kjente saftene begynte å strømme ut av deg og jeg slikket dem begjærlig i meg. Du smakte himmelsk.

Gunn tok tak rundt hodet mitt og presset meg imot kroppen hennes og stønnet svakt mens jeg sugde klitorisen forsiktig inn i munnen og kjente den vokste seg stiv. Tok en finger og lot den gli over leppene før jeg lot den gli inni henne. Da spente hun kroppen enda mer og stønnet frem: «Å ja, sug og la meg kjenne fingrene dine inni meg.» Enda så lyst jeg hadde til å kjøre pikken inni henne og kjenne hele den deilige kroppen mot min, så fortsatte jeg å slikke og suge mens fingrene gikk inn og ut av henne til jeg kjente rykningene begynne, og hun dyttet kroppen stadig hardere mot meg mens hun stønnet av kåtskap.

Da lot jeg en finger fange opp noe av saften som nå strømmet ut av deg og nesten rant nedover ansiktet mitt, og lot den gli bakover imot rumpehullet og begynte å massere det forsiktig. Hun stivnet først litt før jeg kjente at hun slappet av, og jeg lot forsiktig fingeren gli inn mens jeg fortsatte å slikke stadig hardere, mens jeg både hørte og kjente at hun nærmet seg orgasmen.

Så kjenner jeg at leppene vokser litt og du tar tak og presser hodet ditt inn imot fitta di så jeg nesten ikke får puste, mens kroppen rister og saftene dine strømmer ut mens orgasmen rir kroppen din og du siger ned på gulvet mens jeg bare holder rundt deg. Etter litt så kysser du meg begjærlig og sier at nå er det min tur til, mens du klemmer rundt det stive, bankende lemmet mitt.

Fortsettelse følger.

Beslektede artikkler

Back to top button