
En fremmed i båten5 (1)
Min samboer hadde låst båten vår, en 26 fots cabincruiser. Hun skulle ha vorspill i båten sammen med venninnene. Jeg hadde fortøyd båten utenfor brygga en lørdags kveld. Damene kom gående og gikk opp i båten. De festet og sang og danset i båten, de hadde det ganske gøy.
Klokken begynte å nærme seg midnatt og de skulle på byen. Da de kom opp fra båten og gikk bortover brygga, møtte de på noen menn som ville spandere drikke på damene. Noe de var litt skeptiske til, for de ante på en måte hva mennene egentlig ville.
Men siden alle hadde samboer eller var gifte, så var det i grunn ingen som var klare for det, så de sa kanskje senere og gikk videre. De gikk inn på et utested for å sjekke hvordan stemningen var der. Det var ikke så bra, for de fleste kom ut senere på kvelden, og de gikk så til et annet sted.
Da de kom inn på et annet utested så de at de mennene de hadde møtt før satt og vinket på dem. «Skal vi?» spurte denne ene venninna. «Ja, hvorfor ikke det, er ikke så mye som skjer ennå, og så spanderer de sikkert drikke,» svarte en annen.
De ble sittende der i ca. 1 time, da min samboer sa at hun måtte gå og ta opp kalasjen på båten. «Er det noen som vil hjelpe meg?» spurte hun. «Jeg kan hjelpe deg,» sa den ene mannen, som forresten het Tore, men min samboer ville helst at ei av venninnene skulle hjelpe henne.
Så hun spurte igjen, «Kan ikke dere hjelpe meg med kalasjen?» «Kan ikke han hjelpe deg da, han ville jo det?» spurte den ene vennina. «Jo, han kan vel det,» svarte hun. De gikk bortover brygga og frem til båten. «Jøss, er det båten din?» sa Tore. «Ja, min og min samboers,» svarte hun.
De gikk opp i båten, han kikket litt rundt og sa at denne var fin, nesten like fin som deg. Hun svarte «hehe» med en litt arrogant stemme. «Skal du hjelpe meg eller?» spurte hun. «Joda,» svarte han. Kalasjen var så oppe og hun skrudde av lyset i båten, for så å gå ut og lukke glidelåsen etter seg.
Plutselig skled hun og datt rett i vannet. Tore snudde seg fort og la seg ned for å hjelpe henne opp. Han dro henne opp på båten, og lukket opp glidelåsen på kalasjen, slik at hun kunne gå opp i båten. «Tusen takk,» sa hun, «jeg tror jeg må skifte litt klær.»
«Bare hyggelig,» sa han. Hun skrudde på lyset i kabinen og gikk inn. «Du får se om du finner noe drikke i mens, jeg tror det ligger noen øl borte ved bordet,» sa hun. Tore snudde seg og tok frem 2 øl og åpnet dem, og gikk bort for å rekke henne en av dem.
Da han åpnet døra sto hun i bar overkropp, og han likte godt det han så. Hun lente seg over senga for å finne et håndkle. Hun satte seg på senga og kikket på ham. «Skal jeg få den ølen eller?» «Jo, selvfølgelig,» sa han. Hun tok en god slurk av ølen. «Jeg tror jeg må skifte bukse også, er litt våt den å.»
«Ja, det er nok ikke så dumt, skal jeg hjelpe deg?» spurte Tore. Før hun rakk å svare, tok Tore tak i bukseknappen og åpnet den, for så å dra ned glidelåsen på buksa. «Legg deg ned,» sa han. Hun gjorde som han sa, og han dro av buksa hennes, og der fulgte også trusa med i samme slengen.
Hun lå nå helt naken på senga og kjente plutselig tungen hans gli igjennom fitteleppene. Hun rykket til, stønnet og pusten gikk i korte hikst. Han løftet blikket og så på henne. Øynene hennes sa fortsett å «slikk meg». Tore var så kåt og så klar for å kjøre kuken hardt inni henne og bare få tømt seg.
Kåtskapen skyllet gjennom kroppen hans og han bøyde seg frem, snuste inn den sexy lukten av henne. Han lot tungen gli sakte mot den fuktige åpningen, hun sluttet nesten å puste så deilig var det. Tungen gled med hele bredden sin over hennes kåte fitte, drog med seg det deilige våte safta, gled over den struttende klitorisen, hvor han stanset, slikket knoppen hennes forsiktig.
Hun stønnet høyt, tok tak i håret hans og holdt ham fast, redd for at han skulle slutte, noe han aldeles ikke hadde tenkt til. Hun smakte deilig, han fikk ikke nok av musa hennes. Han småbet i de deilige leppene, slikket og sugde så han ble våt både rundt munnen og på haken.
Det rant stadig av henne, og han stakk tungen så dypt inn i henne som han klarte. Hun roterte mot munnen hans, hikstet og stønnet, mumlet usammenhengende ord, hvisket at det var deilig. Hun nøt hvert sekund av behandlingen hans, og det var lenge siden hun hadde vært så våt, og hun kjente at hun nærmet seg orgasmen.
Hun grep rundt pikken hans, dro i den, utålmodig etter å få ham inni seg, og nå kjente hun pikkhodet hvile mot åpningen sin. Han presset forsiktig, gled dypere og dypere, og varmen og våtheten klamret seg rundt pikken hans. Han stoppet, herregud dette var sinnsykt. Hun var så våt, og så utrolig deilig og vanvittig våt!
Han støttet seg på armene og gled til inn i henne. Hun åpnet bena sine for ham, og han presset seg dypere inn i henne. «Herregud så deilig du er, pikken din er perfekt for den kåte fitte mine,»….. han var enig. Det var sinnsykt deilig å være inni henne. Hun var herlig, vanvittig kåt, og han elsket fitta hennes allerede, selv etter å ha kjent henne så kort.
Han gled ut og inn av henne, hun sugde ham dypt inn i seg. «Herregud for ei deilig fitte du har, du gjør meg gal kvinne, jeg vil knulle deg i timesvis»! Hun stønnet og han økte takten, pikken gled hardere og fortere ut og inn av fitta hennes. Hun masserte klitorisen sin, fingrene hennes gled over den hovne knoppen.
Hun lå og så på ham og jobbet med ham, roterte over pikken hans, og så kjente hun det dypt inni seg. Fingrene gned fortere over klitorisen, stønnet til ham at hun ville komme. Han økte takten, kjente det nærmet seg for ham også, måtte roe seg, ville ikke sprute enda.
Hun jukket i mot ham, han kjente det strammet seg om pikken hans. «Å herregud jeg vil ikke klare å holde meg, hun er bare for deilig,» han bet tennene sammen, forsøkte å roe seg, og endelig kom hun. Hun skrek høyt når hun kom, han stanset skriket hennes ved å legge hånden over munnen hennes, slik at ingen skulle høre henne.
Han kjente saftene sprute over pikken hans, og det var sinnsykt deilig. Hun kom hardt og deilig, og det tok tid før hun klarte å puste normalt igjen. Han gled ut av henne, snudde henne rundt slik at hun ble stående med rumpa mot ham. Hun lå med hodet ned i puten, fitta hennes var våt og åpen og sto i mot ham, han klarte ikke å holde igjen lenger.
Han var så kåt og han bare måtte få utløsning. Han førte kuken mot åpningen, kjørte den til bunns i henne, og hun stønnet når han bunnet henne. Han grep tak i hoftene hennes, holdt henne hardt og begynte å pumpe henne hardt. Det rant av henne, det surklet når han kjørte henne hardt, og han var i den syvende himmel.
«Ja, knull meg hardt, hardere, hardere. Ta fitta mi, herregud ……..,» hun stønnet ned i puten. Pungen hans strammet seg, tærne krøllet seg, han grøsset på ryggen. Orgasmen startet langt inni magen, kjentes det som. Han økte takten, knullet henne vilt og deilig, hardt og deilig.
Hun lot ham få lov, lot ham bruke seg, og håpet at han ville fylle henne. Hun forsøkte å hjelpe ham så godt hun kunne, og endelig, endelig kjente hun den første spruten hans. Den traff dypt inni henne, mengder av sæd ble slynget ut av ham, fylte fitta hennes og rant ut av henne.
«Å fy faen…. Herregud så deilig,» han skrek, stønnet og knullet, og det føltes som om pikken aldri ble fornøyd, aldri ble tom. Men endelig roet det seg, svetten rant av ham, han følte seg helt tom, og hjertet dunket hardt i brystet hans.
Han drog henne med seg slik at han ble liggende med pikken inni henne, med rumpa hennes mot seg. Det var deilig å ligge slik og bare kjenne den deilige rompa og fitta hennes. Hun smøg seg inntil ham, kjente pikken hans ble slapp, og snart ville den gli ut av henne, men hva spilte det for noen rolle?
Klokken var blitt mange, de sovnet begge to og sov til solen skinte inn i båten og vekket dem.